Navigace: Cestování » Krátké zprávy » Chorvatsko má co nabídnout

Chorvatsko má co nabídnout

Chorvatsko lze bez nadsázky nazvat zemí neomezených možností. Naleznete zde tisíce ostrovů, hory a množství přírodních a kulturních krás. To své si zde najde každý, ať už jsou jeho záliby jakékoliv.

Chcete při své dovolené lenošit na pláži, koupat se v moři a večer se bavit s přáteli? V Chorvatsku můžete! Nebo máte raději aktivně strávenou dovolenou a chcete ji prožít v sedle jízdního kola, túrami po horách nebo potápěním? V Chorvatsku můžete! Milujete přírodu a rádi poznáváte nové kraje a jejich rozmanitost? V Chorvatsku můžete! Překvapí vás pohostinnost zdejších obyvatel a bezvadné služby. Chorvaté si uvědomují, že naprostá většina příjmů jim plyne právě z cestovního ruchu, a proto si turistů tolik váží a snaží se jim nabídnout vše, po čem touží. Chorvatsko je jedno z nejvíce ekologicky zachovalých území Evropy. Naleznete zde osm národních parků, jejichž příroda vás uchvátí. Zajímáte-li se o kulturu, přijdete si v Chorvatsku na své. Bohaté kulturní dědictví naleznete nejen uvnitř muzeí, galerií a kostelů, ale i při procházkách starobylými centry měst. Mnoho kulturních a přírodních památek je zapsána v seznamu UNESCO.

V Chorvatsku se můžete ubytovat v luxusních hotelích, soukromých apartmánech nebo v kempech, které jsou velice dobře vybavené. Největší katalog ubytování v apartmánech v Chorvatsku naleznete na http://www.ubytovanivchorvatsku.cz. Na těchto stránkách se navíc dozvíte spoustu užitečných informací o Chorvatsku a jeho jednotlivých regionech.

Kontaktní informace:

Debant s.r.o.
provozovatel webových stránek Ubytovanivchorvatsku.cz
e-mail: info@uvch.cz
Web: http://www.ubytovanivchorvatsku.cz

Zdroj: Protext.cz
11. května 2010

Související odkazy

Diskuze

téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: O cestování,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna