Navigace: Cestování » Krátké zprávy » Sleva 30% z ceny v hotelích sítě Hilton

Sleva 30% z ceny v hotelích sítě Hilton

Společnost Hilton Worldwide včera spustila promoční akci "The Great Getaway - Dejte si svou slevu". Jedná se o nejnovější promoční nabídku této hotelové sítě. Hosté nyní mohou za pobyty mezi 28. květnem 2010 až 6. zářím 2010 ušetřit až 30 % z ceny ubytování. Rezervaci můžete provést online na webové stránce http://hhonors.com/thegreatgetaway. Ve slevě je také zahrnuta snídaně. Mezi značky ze sítě Hilton Worldwide, které se této akce zúčastní, patří značky Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels a Homewood Suites by Hilton.

Zájemci, kteří si chtějí opravdu skvěle odpočinout, si mohou vybrat z více než 2 800 hotelů z celého světa. Rezervaci je nutné provést do 15. července 2010, a zaplatit nejpozději 7 dní před nástupem pobytu. Výše slev se liší podle značky hotelu.

"Akce Great Getaway přináší našim hostům to co hledají - skvělou nabídku ubytování," řekl Jeff Diskin, viceprezident firmy Hilton Worldwide pro marketing. "Dáváme našim hostům tuto skvělou příležitost, aby mohli poznat nové destinace a navštívit svá oblíbená místa a přitom si užít špičkovou pohostinnost v několika tisících hotelů naší sítě po celém světě."

Mezi hotely, které se akce zúčastní, patří například následující:

Rome Cavalieri

Pětihvězdičkový hotel, který je součástí sítě Waldorf Astoria Collection a nachází se na šestihektarovém (15 akrů) pozemku obklopen krásným parkem ve středomořském stylu, s výhledem na elegantní panorama Říma.

Hilton Los Cabos Beach & Golf Resort

Tento luxusní hotel, nacházející se na pláži Los Cabos, která je jednou z nejklidnějších pláží v Mexiku, byl oceněn 4 diamanty AAA (AAA Four Diamond Award). Součástí hotelu je i golfové hřiště.

Doubletree by Hilton San Juan, PR

Tento hotel se nachází v oblíbené oblasti Condado v hlavním městě Portorika. Jedná se o moderní hotel, nabízející komplexní služby, veškerý komfort a podmanivou a přátelskou atmosféru, kterou je toto město proslulé.

Hilton Garden Inn Sonoma County

Tento hotel se nachází v blízkosti slavné severokalifornské vinařské oblasti. V jeho blízkosti se nachází také středisko Kendall-Jackson Wine Center. Díky tomu je tento hotel ideální pro individuální obchodní nebo soukromé víkendové pobyty.

Hampton Inn & Suites Williamsburg-Central

Tento koloniální hotel na hosty dýchne atmosférou Americké revoluce, před více než 220 lety. Nachází se státu Virginia a i přes stáří tohoto objektu zde hosté mohou očekávat služby na úrovni 21. století.

Homewood Suites by Hilton Tampa - Port Richey

Tento floridský hotel nabízí prostorné apartmány a jednolůžkové a dvoulůžkové suity s plně vybavenou kuchyňkou. Tento hotel je přátelský ke zvířatům, takže si sem můžete vzít i vašeho mazlíčka.

Členové programu Hilton HHonors získají za všechny pobyty body a míle.

Pro získání více informací o cenách ubytování v rámci promoční akce The Great Getaway a pro rezervaci navštivte webovou stránku http://hhonors.com/thegreatgetaway. Díky včasné rezervaci můžete nyní za ubytování ušetřit až 30% v hotelích sítě Hilton Worldwide.

O společnosti Hilton Worldwide

Hilton Worldwide je přední světová společnost v oblasti ubytování a pohostinství. Firma spravuje hotely a ubytovací zařízení všech tříd, od levnějších až po nejluxusnější hotely a apartmány. Společnost Hilton Worldwide nabízí již více než 90 let obchodním cestujícím i turistům nejlepší ubytování, služby, pohodlí a hodnoty. Firma se neustále snaží pokračovat ve své tradici, nabízet hostům výjimečné služby, ve všech ubytovacích zařízeních, která provozuje. Firma Hilton Worldwide provozuje v 81 zemích celého světa více než 3 500 hotelů, pod značkami Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton, Doubletree, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Inn & Suites, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton a Hilton Grand Vacations. Pro své klienty firma rovněž provozuje špičkový bonusový a věrnostní program Hilton HHonors(R).
Více informací o společnosti Hilton Worldwide najdete na webových stránkách http://www.hiltonworldwide.com.

Podmínky akce

Nabídka je omezena a závisí na dostupnosti víkendových pobytů v hotelích, které se této akce účastní. Rezervace musí být provedena v době od 10. května 2010 do 15. července 2010 a pobyt musí být uskutečněn v době od 28. května 2010 do 6. září 2010. Spolu s rezervací je nutné zaplatit cenu ubytování v plné výši. Platba je nevratná. Ubytování je nutné zarezervovat nejpozději sedm (7) dní před příjezdem. Hotely značky Hilton Grand Vacations vyžadují minimální pobyt tři (3) noci a cena nezahrnuje snídani. Hotely Homewood Suites vyžadují minimální pobyt tři (3) noci s nástupem v úterý, respektive minimální pobyt dvě (2) noci s nástupem ve středu. Slevy se liší podle značky a umístění hotelu. Pokud není uvedeno jinak jsou nabízené slevy následující: 30% v hotelích značky Doubletree, 25% v hotelích značky Hilton, 20% v hotelích značky Hampton, Homewood Suites, Hilton Grand Vacations, Hilton Garden Innn, Waldorf Astoria Hotels Resorts a Conrad Hotels & Resorts. Slevy se vztahují k nejlepším dostupným cenám za ubytování a snídani v hotelích značky Doubletree, Hilton a Hilton Garden Inn. Slevy se vztahují k nejlepším dostupným cenám za ubytování v hotelích značky Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hampton, Homewood Suites a Hilton Grand Vacations. Nabídka neplatí pro hotely značky Embassy Suites, s výjimkou několika málo hotelů (sleva 20% z nejlepší dostupné sazby). Na slevy se mohou dále vztahovat další omezení. Podrobnější informace najdete na webové stránce http://hhonors.com/thegreatgetaway. Slevy není možné kombinovat s dalšími slevami. Členství v programu Hilton HHonorsTM, získávání bodů v programu Points & MilesTM a připisování bodů se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami HHonors.

Kontaktní informace

Scott Carman
Hilton Worldwide
(703) 883-5803
scott.carman@hilton.com
Zdroj: Hilton Worldwide
Prohlédněte si tuto tiskovou zprávu online na:

http://www.businesswire.com/news/home/20100510005471/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdroj: Protext.cz
11. května 2010

Diskuze

téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Evropa,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: O cestování,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna
téma: Lázně,
poslední příspěvek: 1. ledna