Jak snadno a rychle lze ucpaný kuchyňský dřez vyčistit? Zkoušel jsem odstranit ucpání pístem, ale nefungovalo to. Lze nějak odstranit ucpání? - diskuze, poradna | cKlub.cz

Jak snadno a rychle lze ucpaný kuchyňský dřez vyčistit? Zkoušel jsem odstranit ucpání pístem, ale nefungovalo to. Lze nějak odstranit ucpání?

Napsal veverlis před 4 měsíci
Před 4 měsíci I 2. 12. 2022 11:16

Ucpání kuchyňského dřezu je často způsobeno množstvím tuku usazeného v potrubí. V tomto případě může problém vyřešit obyčejná sůl a jedlá soda. Nezapomeňte propláchnout potrubí proudem horké vody.

Online před 4 měsíci
Přidal se před 4 měsíci
Napsal 8 příspěvků

Před 4 měsíci I 4. 12. 2022 06:24

Pokud je kuchyňský dřez silně ucpaný, můžete použít speciální instalatérské lano. Jedná se o kovové zařízení, které připomíná čistič trubek s dlouhou ohebnou rukojetí. Čištění vodovodního potrubí je nejlepší svěřit instalatérovi na adrese https://vmb-servis.cz/instalateri-praha-nonstop, protože hrozí nebezpečí poškození potrubí nadměrným mechanickým tlakem. Také se může vytvořit příliš hluboká a pevně ucpaná ucpávka, která je mimo dosah většiny nástrojů na ucpávání.

 

Online před 4 měsíci
Přidal se před 4 měsíci
Napsal 10 příspěvků

Před 2 měsíci I 9. 1. 2023 17:32

Zistite, čím je každé online kasíno také výnimočné a prečo sú tak obľúbené u slovinských hráčov na stránke slovenskeonlinecasino.com. Od životnej výhry vás môže deliť len jedno kliknutie.

Online před 2 měsíci
Přidal se před 2 měsíci
Napsal 1 příspěvek