Air Malta - často kladené otázky | cKlub.cz

Air Malta - často kladené otázky

Vše co potřebuješ vědět o zavazadlech a službách na palubě.

Často kladené otázky

Z jakých měst společnost létá v rámci ČR?
Aerolinky Air Malta využívají ke svému provozu pouze jediné letiště v České republice. Je jím Letiště Václava Havla. Odlety jsou tedy z Prahy.
Z jakých nejbližších zahraničních letišť lze se společností letět?
Nejbližší lety Air Malta jsou realizovány ze všech okolních letišť České republiky. To znamená, že odlétat můžete ze Slovenska, Polska, Německa a z Rakouska.
Jaký je cenový charakter společnosti?
Air Malta je vlakovou maltskou společností, která nabízí kvalitní služby na vyšší úrovni. Tomu také odpovídá cena poskytovaných služeb, jež je vyšší nežli u nízkonákladových aerolinek. Náklady na zpáteční lety z Prahy na Maltu se pohybují kolem 5 000 Kč.
Na které kontinenty společnost létá?
Letecká společnost Air Malta dopravuje své zákazníky nejenom v rámci celé Evropy. Je to také na Střední východ a do Severní Afriky.
Poskytuje společnost možnost věrnostního programu?
Ano, společnost Air Malta nabízí svým zákazníkům možnost připojit se do speciálního věrnostního programu Flypass, ve kterém můžete na základě vámi zvolené úrovně zužitkovat své letecké míle s touto aerolinkou.
Jaká je letadlová flotila společnosti?
Letecká společnost Air Malta využívá ke svým letům dva typy letounů. Je to Airbus A319-100 a tím druhým je Airbus A320-200.