Eurowings - často kladené otázky

Vše co potřebuješ vědět o zavazadlech a službách na palubě.

Vyhledat nejlevnější letenky

Často kladené otázky

Z jakých měst společnost létá v rámci ČR?
Německé aerolinky Eurowings létají pouze z jednoho města České republiky. Je jím hlavní město Praha a Letiště Václava Havla.
Z jakých nejbližších zahraničních letišť lze se společností letět?
Využít můžete odletových letišť všech našich sousedů. V Rakousku je to nejblíže Vídeň a Linz, v Německu Mnichov a Drážďany, v Polsku Wroclaw a Krakow a na Slovensku Košice.
Jaký je cenový charakter společnosti?
Eurowings je primárně nízkonákladová letecká společnost. To znamená, že spadá do kategorie low-cost aerolinek nabízejících své služby za nízké ceny. Oproti konkurenčním „nízkonákladovkám“ má ceny mírně zvýšené.
Na které kontinenty společnost létá?
Se společností Eurowings budete létat především v Evropě, ale také v severní části Afriky a na Středním východě. Dálkové lety směřují do Asie i Severní Ameriky.
Poskytuje společnost možnost věrnostního programu?
Ano. Letecká společnost Eurowings nabízí svým klientům možnost zapojit se do programu Miles & More a využít služby Club Boomerang. Tento bonusový program přináší spoustu výhod.
Jaká je letadlová flotila společnosti?
Ve flotile letecké společnosti Eurowings naleznete aktuálně šest typů používaných letadel. Je to Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A330-200, Boeing 737-800 a Bombardier CRJ900.