Laudamotion - často kladené otázky | cKlub.cz

Laudamotion - často kladené otázky

Vše co potřebuješ vědět o zavazadlech a službách na palubě.

Často kladené otázky

Z jakých měst společnost létá v rámci ČR?
Vzhledem k tomu, že plnohodnotným vlastníkem letecké společnosti Laudamotion je od začátku roku 2019 společnost Ryanair, lze využít v rámci stejného portfolia i jejích služeb. Z České republiky tak můžete odletět z Prahy, Ostravy, Pardubic a Brna.
Z jakých nejbližších zahraničních letišť lze se společností letět?
Díky plnohodnotnému vlastníkovi Ryanair lze využívat letiště všech sousedních zemí. Odletět můžete z Rakouska, Polska, Německa i Slovenska.
Jaký je cenový charakter společnosti?
S přihlédnutím k tomu, že 100% majitelem Laudamotion je nízkonákladová společnost Ryanair lze předpokládat, že ceny budou upravovány právě podle charakteru majitele. Půjde tedy o cenově dostupné druhy letenek typické pro „nízkonákladovky“.
Na které kontinenty společnost létá?
Samotná společnost Laudamotion létala pouze v rámci Evropy. Díky nákupu leteckou společností Ryanair lze ale potvrdit, že tento jednotný subjekt pokrývá nejenom Evropu, ale také Střední východ a Afriku.
Poskytuje společnost možnost věrnostního programu?
Je zřejmé, že díky majoritnímu vlastníkovi Laudamotion v podání Ryanair budou moci cestující čerpat právě věrnostního programu irské aerolinky. Tím programem je Ryanair Choice.
Jaká je letadlová flotila společnosti?
Laudamotion využívá letecké flotily Ryanair. V prvopočátku spolupráce to by pronájem, dnes už jsou to vlastní letadla aerolinky Ryanair. Nejčastěji jde o letadla typu Boeing 737-800 a Airbus A320.