Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

TOP DESTINACE 2020

Napsal Anicka před 40 měsíci
Před 40 měsíci I 29. 12. 2020 07:17

Ahoj, asi to nebude téma, které bude oplývat spoustou cestovatelských zážitků, ale která destinace pro vás byla topka v letošním divnoroce?

 

Pro mě to byl v lednu Vietnam, kam jsem se chystala už dva roky, konečně to vyšlo. Trošku poznamenáno pandemií, která byla v začátcích, kdy si místní nasazovali při pohledu na nás roušky, nutili nás do roušek, což v té době bylo spíš zvláštní než normální, ale jinak super země. Tolik pokory a skromnosti a taky odpadků a bordelu :D

Online před 32 měsíci
Přidal se před 40 měsíci
Napsal 17 příspěvků

Před 40 měsíci I 29. 12. 2020 13:25

Letos to byla samá ČR. Několikrát Praha, kde jsem se dostala do míst, která jsem neznala, prošla se s průvodkyní (v rámci hotelu zdarma), byla na místech, kde jsou jindy haldy turistů. Z Prahy mě okouzlil Břevnov, Karlín a Kampa. Václavské náměstí, Staromák a Karlův most mají své kouzlo, když je tam hrstka lidí..

 

Jinak hory v České republice a nelituju. Bílá, Čantoryje, Sněžka, Milešovka.

Online před 19 měsíci
Přidal se před 49 měsíci
Napsal 44 příspěvků
Editováno před 40 měsíci

Před 39 měsíci I 1. 2. 2021 17:08

Já třeba po letech zjistila, jak krásné Monako je. Už tady nějakou dobu žijeme a jako každý jsem byla ze začátku nadšená, cestovala a pak už jen práce a práce, chození do barů, restaurací atd, které člověk zná. Díky situaci jsme začali víc cestovat po Monaku a zjišťuju, co je tady krásy!

 

Knížecí palác, Katedrála sv. Mikuláše nebo Oceánografické muzeum. Tím, že tady nebylo tolik turistů byl všude krásný klid.

Online před 28 měsíci
Přidal se před 48 měsíci
Napsal 15 příspěvků

Před 38 měsíci I 2. 2. 2021 02:42

Můj byt :D letos jsem byl na dovolené na balkoně a pak na podzim v kuchyni :D čtyři lety mi zrušili z důvodu covidu, takže mi cestování nepřeje.

Online před 11 měsíci
Přidal se před 49 měsíci
Napsal 33 příspěvků