• Šumadija
  • Šumadija
  • Šumadija
  • Šumadija
  • Šumadija
  • Šumadija

Termíny

Hodnocení
3,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Šumadija

Poloha hotelu

Hotel se nachází v jednom ze dvou center letoviska Bečiči, které se nazývá Rafailoviči. Kdysi se zde nacházela stará rybářská osada s bohatou tradicí a historií. Tato oblast leží na okraji Bečičské pláže, kde začíná romantická plážová promenáda vedoucí do staré Budvy, která je vzdálená 3,5 km. V okolí hotelu se nachází místní hospůdky, rybí restaurace a cukrárny, které vybízí k posezení.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce (trezor za poplatek), aperitiv bar, TV místnost, společenský sál, WiFi na recepci zdarma, pivnice, cukrárna a krásná zelená květinová zahrada, kde se konají zábavní večery plné živé hudby a tance. Květinová zahrada vede přímo k pláži.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace, lednice, terasa.

Stravování

Stravování probíhá formou bufetové polopenze. Na oběd si můžete zajít do některé ze skvělých restaurací ve městě, kde ochutnáte místní speciality, vynikající ryby a kvalitní víno.

Služby

Na plážích a v zahradách v okolí hotelu Šumadja se konají zábavní večery plné živé hudby a tance. Letovisko žije bohatým nočním životem, nachází se zde několik nočních klubů a barů. Ještě více možností večerní zábavy nabízí sousední Budva.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 14 uživatelů
3,4Dobré
Hodnocení
3,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek