Castel Lastva - Černá Hora, Petrovac | cKlub.cz

Termíny

O hotelu Castel Lastva

Poloha hotelu

Hotel Castel Lastva je situován v centru letoviska Petrovac na Moru, v těsné blízkosti komplexu Vile Oliva a ve vzdálenosti pouhých 150 metrů od pláže, jihovýchodně od historického městečka Budva. Letovisko Petrovac s příjemnou atmosférou, obklopené olivovými háji, s množstvím restaurací, obchůdků a všeho, co potřebujete k prožití pohodové dovolené.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s terasou , plážová restaurace, coff ee bar, aperitiv bar, konferenční místnost, TV místnost, trezor (za poplatek), venkovní bazén, miniposilovna, dětská herna, dětské hřiště, vodní sporty dle místní nabídky. Parkování za poplatek 10 EUR/den - platí se na místě.

Ubytování

K dispozici jsou renovované klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, minibarem (na vratnou kauci), WI-FI za poplatek, fénem, balkonem.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. Plná penze - snídaně, oběd a večeře formou bufetu.

Služby

Hostům je k dispozici venkovní bazén, miniposilovna, dětská herna, dětské hřiště, vodní sporty dle místní nabídky. Letovisko nabízí spoustu možností ke sportovnímu vyžití – tenisové kurty, fotbalové hřiště, fitness centrum, zapůjčení kol, vodní sporty na pláži (vše za poplatek). Restaurace, bary a kavárny podél pláže a v centru střediska.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
4,3Dobré
Hotel Vile Oliva
Nejbližší termín:15. 4. 2023 - 29. 4. 2023
17 052 Kč
Černá Hora - Petrovac
3,4Dobré
Rivijera
Nejbližší termín:1. 4. 2023 - 9. 4. 2023
7 928 Kč
Černá Hora - Petrovac