Holiday Village Montenegro - Černá Hora, Ulcinj | cKlub.cz
Holiday Village Montenegro
Zobrazit volné termíny (0)

Holiday Village Montenegro

Termíny

O hotelu Holiday Village Montenegro

Poloha hotelu

Holiday Village Montenegro je nově otevřený, moderní a plně vybavený resort, který se nachází přímo u krásné pláže s jemným pískem. Nabízí komfortní ubytování, kvalitní služby, bohaté sportovní vyžití, animační programy a bazény pro dospělé i děti. Vhodné pro rodinnou dovolenou.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, směnárna, hlavní restaurace, italská restaurace à la carte, několik barů, snack bar, WiFi, za poplatek rybí restaurace, obchod se suvenýry. Několik bazénů (hlavní bazén u pláže, klidný bazén s vířivkou, activity bazén a dětský bazén) dětský adventure park, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky pro dítě (rozkládací pohovka) mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV; za poplatek trezor, minibar a set na přípravu kávy/čaje.

Stravování

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře bufetovou formou, lehké občerstvení během dne, zmrzlina, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby a vybrané importované nápoje ve vyhrazených časech a místech.

Služby

Tenisové kurty, volejbal, fotbal, šipky, posilovna pod širým nebem, Adventure Park, animační programy; za poplatek vodní sporty na pláži. Několik bazénů (hlavní bazén u pláže, klidný bazén s vířivkou, activity bazén), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
4,2Dobré
Otrant Beach
Černá Hora - Ulcinj
6,5Dobré
Hotel Olympic Ulcinj
Černá Hora - Ulcinj