Slaven - Chorvatsko, Crikvenica | cKlub.cz

Termíny

1. 10. 2022 - 8. 10. 2022
8 dní
8 201 Kč
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Slaven

Poloha hotelu

Oblíbený prázdninový resort je situován v centrální části malebného, rybářského městečka Selce, jen 150 m od pěkné písčito-oblázkové pláže (oceněna Modrou vlajkou). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v těsné blízkosti ubytování nebo v 3 km vzdálené, rušnější Crikvenici (obchody, bary, restaurace, diskotéky, kavárny, sportoviště, půjčovny automobilů a motocyklů, turistické atrakce, vodní sporty na pláži).

Vybavení hotelu

Zavedený hotelový resort nabízí ubytování ve čtyřech pavilonech, rozmístěných v pěkné, pečlivě udržované zahradě. Klientům je k dispozici centrální recepce s trezory (za poplatek), směnárnou a lobby barem, hlavní hotelová restaurace, aperitiv bar, taneční terasa, dětské hřiště, sportoviště a parkoviště.

Ubytování

Vkusně zařízené, světlé dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), rádiem a balkonem s posezením (výhled do zeleně). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu (v hotelové restauraci vzdálené 100 m od pavilónů, nápoje u večeře jsou za poplatek). Vzhledem k výhodné poloze hotelu nedaleko centra mají hosté bohaté možnosti ochutnat místní speciality v některé z blízkých restaurací.

Služby

Oblíbený prázdninový komplex si získává své hosty přátelskou kosmopolitní atmosférou, chutnou kuchyní i polohou v samém srdci malebného letoviska Selce. Pořádá pravidelné taneční večery s živou hudbou a folklórní vystoupení. Umožňuje sportovní aktivity jako např. stolní tenis, tenis, šipky a motorizované i nemotorizované vodní sporty na pláži (za poplatek). Bohaté možnosti zábavy a kulturního vyžití nabízí také blízké centrum městečka.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 412 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.8°C
Teplota vzduchu
21°C
3,7Dobré
Ruzica - Crikvenica
Chorvatsko - Crikvenica
4,4Dobré
Vila Ružica
Nejbližší termín:8. 10. 2022 - 14. 10. 2022
6 490 Kč
Chorvatsko - Crikvenica

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika. Pozor si dejte snad jen pouze při placení eury, která jsou přijímána především v turistických oblastech. Jejich kurz není tak výhodný, jako když budete platit chorvatskými kunami. Dostupnost bankomatů S nal
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko nedílnou součástí Evropské unie, nemusíte si s doklady lámat příliš hlavu. Do Chorvatska můžete vycestovat nejenom na cestovní pas, ale také na občanský průkaz s platností alespoň po celou dobu pobytu v Chorvatsku. Zapomínat byste ovšem neměli ani na své rodinné příslu
Více informací