Recenze a hodnocení hotelu Hotel A Depandance Arkada - Chorvatsko, Hvar | cKlub.cz
Hotel A Depandance Arkada
Zobrazit volné termíny (0)

Hotel A Depandance Arkada

  • Hotel A Depandance Arkada
  • Hotel A Depandance Arkada

Termíny

O hotelu Hotel A Depandance Arkada

Poloha hotelu

Komplex je situován přímo nad skalnatou pláží ve vzdálenosti asi 50 m od hlavní budovy. Od malebného letoviska Stari Grad je vzdálen přibližně 900 m. Zdejší oblázkové a skalnaté pláže s betonovými platy patří k nejkrásnějším na ostrově.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici vstupní prostor s recepcí, trezor na recepci, restaurace, směnárna, internetový koutek, aperitiv bar, taverna, venkovní a vnitřní bazén s mořskou vodou, bezplatné parkoviště v areálu komplexu.

Ubytování

Hotel poskytuje ubytování v jednoduše a účelně pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha,  WC) jsou vybaveny telefonem, TV/SAT a balkonem. Některé pokoje mají výhled orientovaný na  mořskou stranu (BM) nebo do parku (BP). Přistýlka je možná pouze v pokojích orientovaných do parku a při uhrazení ceny za dvě osoby na pevném lůžku. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání (za poplatek 5 EUR/den).

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Za příplatek se nabízí možnost dokoupení obědů – výběr z menu. Hosté mohou využít také bohaté nabídky místních specialit v restauracích v okolí.

Služby

Ubytování domácích mazlíčků není povoleno. V okolí mohou hosté využít sportovní a rekreační centrum, nohejbal, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, biliár, basketbal, bowling a půjčovnu jízdních kol a skútrů. Konají se zde také večery s živou hudbou. Dětem se nabízí dětské hřiště a atrakce v okolí. Hosté mohou využít možnosti pronájmu trezoru na recepci hotelu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
21°C
3,4Dobré
Timun
Chorvatsko - Hvar
3,8Dobré
Adriatiq Hotel Zora
Chorvatsko - Hvar

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika.  Dostupnost bankomatů S nalezením bankomatu nebudete mít v Chorvatsku pravděpodobně žádný problém. Bankomaty jsou součástí nejenom větších měst, ale také těch menších a mnohdy na ně narazíte dokonce i na ve
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko od 1. 1. 2023 součástí Schengenu, je tedy vstup bez hranic - tzn. bez kontrol a dokladů.  Pro jistotu u sebe ale vždy mějte na cestách svůj občanský průkaz. Pokud s sebou berete svého čtyřnohého miláčka, je třeba mít příslušné doklady, psa očkovaného a očipovanéh
Více informací