Aminess Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos) - Chorvatsko, Korčula | cKlub.cz
Aminess Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos)
Zobrazit volné termíny (0)

Aminess Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos)

Termíny

Hodnocení
3,6
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Aminess Hotel Port 9 (Ex Hotel Bon Repos)

Poloha hotelu

Hotelový komplex se nachází v zeleni v romantickém zálivu ostrova Korčula, ve vzdálenosti přibližně 2 km od historického centra města Korčula. Hotel je členěný do pavilonů, apartmány jsou v patrových bungalovech. Všechny objekty jsou rozesety v prostředí lesoparku na okraji zálivu.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici recepce umístěná v centrální budově, hotelová restaurace, bar, televizmí místnost, výtah, internetový koutek a klimatizovaná společenská místnost. Součástí hotelového vybavení je venkovní sladkovodní bazén s mořskou vodou.

Ubytování

Hostům se nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky s vlastním sociálním (koupelna s WC, vysoušeč vlasů), které jsou vybaveny minibarem, televizorem se satelitním příjmem a balkonem. K dispozici jsou také apartmány pro 4 - 6 osob (dle typu), které tvoří obytná část s kuchyňským koutem a přistýlkami a ložnice (počet podel typu apartmánu). Apartmány jsou vybaveny ložním a koupelnovým prádlem.

Stravování

Hotel nabízí snídaně podávané formou bufetu a obědy a večeře výběrem z menu. Místní speciality mohou hosté ochutnat v některé z restaurací v okolí.

Služby

Možnosti kulturního vyžití se nabízí v blízkém historickém centru města Korčula s mnoha obchody, bary a restauracemi, kam je dobré lodní spojení přímo ze zátoky Bon Repos. Pro příznivce FFK je k dispozici pláž na ostrůvku Badija.Za poplatek lze využít tenisové kurty, stolní tenis nebo minigolf.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 111 uživatelů
3,6Dobré
Hodnocení
3,6
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.3°C
Teplota vzduchu
17°C
7,7Dobré
Hotel Park
Chorvatsko - Korčula
4,2Dobré
Aminess Marko Polo
Nejbližší termín:26. 5. 2022 - 4. 6. 2022
11 982 Kč
Chorvatsko - Korčula

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika. Pozor si dejte snad jen pouze při placení eury, která jsou přijímána především v turistických oblastech. Jejich kurz není tak výhodný, jako když budete platit chorvatskými kunami. Dostupnost bankomatů S nal
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko nedílnou součástí Evropské unie, nemusíte si s doklady lámat příliš hlavu. Do Chorvatska můžete vycestovat nejenom na cestovní pas, ale také na občanský průkaz s platností alespoň po celou dobu pobytu v Chorvatsku. Zapomínat byste ovšem neměli ani na své rodinné příslu
Více informací