Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič
 • Penzion Jerič

Termíny

Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Penzion Jerič

Poloha hotelu

Penzion Jerić se nachází ve městě Kaštela která vznikla spojením 7 osad, původně tvrzi (kastelu) do jednoho celku. Ideální poloha v srdci střední Dalmácie umožňuje jednodenními výlety návštěvu všech významných historických a přírodních míst Dalmácie.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří otevřený bazén 10 x 4.5m (sladkovodní), parkoviště pro 15 vozů, restaurace, polopenze, bar, gril, terasa pro společné posezení s venkovní kuchyní, nadkrytá terasa k posezení.

Ubytování

K dispozici je pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení, balkon; možnost 3. lůžka formou přistýlky. Nebo pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení; možnost 3. lůžka formou přistýlky.

Stravování

Snídaně – kontinentální – káva, čaj, pečivo, marmeláda, rama, šťáva, mléko + servírované. Večeře – výběr ze dvou hlavních chodů (kombinace Česká, Chorvatská a mezinárodní kuchyně), příloha, salát, zákusek či ovoce.

Služby

Hosté mohou využít hřiště (možné využití pro aerobik, badminton, fotbal, liný tenis, volejbal apod.), sportovní rekvizity k zapůjčení zdarma, stolní tenis. Půjčovna kol a skútrů, okružní výlety Split, Trogir, Salona apod., výlety lodí, transfery, taxi.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 83 uživatelů
3,8Dobré
Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
18.3°C
Teplota vzduchu
17°C
4,3Dobré
Depandance Hotelu Alem
Nejbližší termín:15. 5. 2024 - 18. 5. 2024
2 202 Kč
Chorvatsko - Střední Dalmácie
4,1Dobré
Alem
Nejbližší termín:24. 5. 2024 - 29. 5. 2024
6 245 Kč
Chorvatsko - Střední Dalmácie

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika.  Dostupnost bankomatů S nalezením bankomatu nebudete mít v Chorvatsku pravděpodobně žádný problém. Bankomaty jsou součástí nejenom větších měst, ale také těch menších a mnohdy na ně narazíte dokonce i na ve
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko od 1. 1. 2023 součástí Schengenu, je tedy vstup bez hranic - tzn. bez kontrol a dokladů.  Pro jistotu u sebe ale vždy mějte na cestách svůj občanský průkaz. Pokud s sebou berete svého čtyřnohého miláčka, je třeba mít příslušné doklady, psa očkovaného a očipovanéh
Více informací