Termíny

Hodnocení
8
Ubytování
7,9
Strava
7,7
Okolí
8,2
Cena
8,1
Vybavení hotelu
Klimatizace Dětské hřiště
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 150 m Vzdálenost od pláže Teplota moře

O hotelu Villa Mario

Poloha hotelu

Rodinná vila, zrekonstruovaná v roce 2012, se nachází ve větší části Drveniku – Donja Vala a je situována na atraktivním místě pouhých 150 m od moře. Drvenik je přímořská turistická obec na Makarské riviéře vzdálená asi 8 km od Živogošče.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vkusně zařízené společenské prostory s malou recepcí při vstupu do villy, restaurace s terasou, dětské hřiště, parkoviště.

Ubytování

K dispozici jsou pěkné 2-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají vlastní soc. zařízení, balkon, klimatizaci, SAT/TV a malou chladničku. Jeden pokoj s možností až dvou přistýlek.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně kontinentální, večeře výběr ze 2 menu. Večeře se skládá z předkrmu, hlavního jídla, salátu a dezertu. Nápoje za poplatek. V termínech mimo sezonu k večeři pouze jednotné menu (4.6.-11.6. a 10.9.-17.9.).

Služby

Toto místo je ideální pro vodní sporty všeho druhu. Potřebné rekvizity se půjčují v blízkosti pláží. Blízké pohoří Rilić, pokračování Biokova, je pravým rájem pro aktivní turistiku a horolezectví.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 318 uživatelů
8Skvělé
Hodnocení
8
Ubytování
7,9
Strava
7,7
Okolí
8,2
Cena
8,1
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
13.6°C
Teplota vzduchu
7°C
8,1Skvělé
Villa Jelena
Chorvatsko - Střední Dalmácie
9Výjimečné
Srečko
Chorvatsko - Střední Dalmácie

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika. Pozor si dejte snad jen pouze při placení eury, která jsou přijímána především v turistických oblastech. Jejich kurz není tak výhodný, jako když budete platit chorvatskými kunami. Dostupnost bankomatů S nal
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko nedílnou součástí Evropské unie, nemusíte si s doklady lámat příliš hlavu. Do Chorvatska můžete vycestovat nejenom na cestovní pas, ale také na občanský průkaz s platností alespoň po celou dobu pobytu v Chorvatsku. Zapomínat byste ovšem neměli ani na své rodinné příslu
Více informací