Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Apartmány Ljubomira

  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira
  • Apartmány Ljubomira

Termíny

invia logo
2. 8. 2024 - 11. 8. 2024
10 dní
9 680 Kč
Hodnocení
3,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Apartmány Ljubomira

Poloha hotelu

Apartmánový dům stojí jen 10 minut chůze od centra letoviska a je situován přímo u pláže, díky jeho umístění je ideální pro rodiny s dětmi. Vychutnejte si ubytování, v jehož pozadí můžete spatřit působivé pohoří Biokovo, a přitom jste tak blízko krásné pláži a křišťálově průzračné vodě. Tučepi leží asi 5km jižně od městečka Makarska. Je rozložené v úpatí pohoří Biokovo podél nádherných několikakilometrových pláží. Střed města tvoří kouzelná palmová promenáda s množstvím obchůdků, kaváren a restaurací.

Vybavení hotelu

 K vybavení objektu patří parkování, klimatizace, možnost zapůjčení šlapadel, skútrů, bohaté sportovní vyžití dle místní nabídky.

Ubytování

K dispozici je ubytování Mono – jedna místnost se dvěma nebo třemi lůžky a kuchyňským koutem s lednicí, vlastním sociálním příslušenstvím, klimatizací a balkonem.

Stravování

Hosté se stravují individuálně. Možnost dokoupení polopenze formou bohatých švédských stolů v restauraci Kaštelet nebo polopenze v restauraci Mimoza (snídaně bufetový stůl, večeře výběr ze 3 menu s jedním nápojem).

Služby

Cena zahrnuje: ubytování 7 nocí/os., pobytovou taxu, klimatizaci, spotřebu energie, vody, ložní prádlo, služby stálého delegáta, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 5 uživatelů
3,5Dobré
Hodnocení
3,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
21°C
4,3Dobré
Apartmány Dalmatina
Nejbližší termín:28. 6. 2024 - 7. 7. 2024
9 900 Kč
Chorvatsko - Tučepi
4,2Dobré
Vila Nikola
Nejbližší termín:15. 6. 2024 - 29. 6. 2024
7 180 Kč
Chorvatsko - Tučepi

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika.  Dostupnost bankomatů S nalezením bankomatu nebudete mít v Chorvatsku pravděpodobně žádný problém. Bankomaty jsou součástí nejenom větších měst, ale také těch menších a mnohdy na ně narazíte dokonce i na ve
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko od 1. 1. 2023 součástí Schengenu, je tedy vstup bez hranic - tzn. bez kontrol a dokladů.  Pro jistotu u sebe ale vždy mějte na cestách svůj občanský průkaz. Pokud s sebou berete svého čtyřnohého miláčka, je třeba mít příslušné doklady, psa očkovaného a očipovanéh
Více informací