Moj Mir - Chorvatsko, Umag | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Moj Mir

Poloha hotelu

Hotelový komplex leží přímo u moře v piniovém háji.Přístup do moře je z betonových plat nebo přes kameny. Oblíbené letovisko Umag, které je doslova rájem pro dovolenou je vzdáleno 9 km. Nejbližší obchod je cca 200 m od recepce. Poblíž hotelu je několik příjemných restaurací nabízejících místní speciality. Letovisko Umag si získává návštěvníky romantickou atmosférou, překrásnými zátokami a pestrou nabídkou rybích restaurací, které většinou sídlí ve starých historických budovách u moře. Večer sváží minivláček rekreanty z pobřeží do města na procházky nevelkým Starým městem. Velmi oblíbené jsou také výlety do blízkého okolí, můžete navštívit Benátky, Terst, Gradu, nebo Postejenskou jeskyni ve Slovinsku.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z budovy hotelu (67 pokojů) a bungalovů (40 bungalovů),doplněný o budovu centrální restaurace a recepce. Pro hosty je k dispozici bazén s mořskou vodou (v provozu pouze v červenci a srpnu). Za poplatek je možné využít hřistě na volejbal, tenisový kurt, minigolf a šlapadla.

Ubytování

Jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou jsou vybaveny satelitní TV, telefonem a mají balkon.Bungalovy pro 2-3 osoby (cca 25-28 m2) s vanou nebo sprchou, toaletou, telefonem, satelitní TV a terasou, některé s otevřeným krbem.Úklid na apartmánech probíhá pouze 1x týdně, hotelové pokoje se uklízí denně. Personál je velmi milý a ochotný.  

Stravování

Volitelně snídaně nebo polopenze (snídaně a večeře formou bufetu).Snídaně i večeře probíhají formou bohatého bufetu.K večeři jsou obvykle v nabídce čtyři druhy teplého jídla, dvoje těstoviny nebo rizoto, pizza, polévka, salátový bar, zmrzlina, dezerty, ovoce.

Služby

Hotelový komplex získává své klienty zejména polohu přímo u moře. Pro děti je v sezóně k dispozici miniklub (5-11 let, červenec a srpen). V hlavní sezóně hotel pořádá tématické večery s hudbou. Za poplatek je možno využít vojelbal, 4 tenisové antukové kurty, minigolf, šlapadla a půjčovnu jízdních kol. Recepce funguje nonstop – domluvíte se zde anglicky nebo německy.Restaurace á-la-carte s terasou u moře.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 75 uživatelů
4Dobré
Hodnocení
4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23.8°C
Teplota vzduchu
21°C
4,1Dobré
Apartmány Sol Stella Maris
Chorvatsko - Umag
4,1Dobré
Apartments Stella Plava Laguna
Chorvatsko - Umag

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika. Pozor si dejte snad jen pouze při placení eury, která jsou přijímána především v turistických oblastech. Jejich kurz není tak výhodný, jako když budete platit chorvatskými kunami. Dostupnost bankomatů S nal
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko nedílnou součástí Evropské unie, nemusíte si s doklady lámat příliš hlavu. Do Chorvatska můžete vycestovat nejenom na cestovní pas, ale také na občanský průkaz s platností alespoň po celou dobu pobytu v Chorvatsku. Zapomínat byste ovšem neměli ani na své rodinné příslu
Více informací