Last minute dovolená - Slevy až -60 %

  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli
  • Angeli

Termíny

invia logo
-10 % 29. 6. 2024 - 6. 7. 2024
8 dní
8 990 Kč -10 %
invia logo
-5 % 7. 9. 2024 - 14. 9. 2024
8 dní
9 211 Kč -5 %
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Angeli

Poloha hotelu

Rodinný a oblíbený třípodlažní hotel Angeli, který je obklopen velkou zahradou, leží cca 300 od oblázkové pláže a nachází se v klidné časti vyhlášeného letoviska Vodice – jedná se o pobřežní město ležící v široké zátoce s přístavem. V blízkosti hotelu se nachází restaurace, bary a obchůdky.Centrum městečka je cca 15 minut procházkou podél pobřeží nebo turistickým vláčkem. Hotel je cca 15 km severozápadně od historického města Šibenik.

Vybavení hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s recepcí (možnost pronájmu trezorů či úschovy zavazadel), lobby barem, klimatizovanou restaurací, posezením na zahradě a parkovištěm s kapacitou 18 vozidel. Pro sportovní aktivity se nabízí široká nabídka vodních sportů na pláži od místních poskytovalů (jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe).

Ubytování

V hotelu je celkem 24 komfortně zařízených pokojů. Všechny pokoje (2 lůžkové pokoje některé s možností 1 přistýlky) jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC), centrální klimatizaci čí stropním ventilátorem, připojením na internet, telefonem, sat TV, minibarem, balkónem nebo velkou terasou s posezením. Rodinné pokoje mají stejné vybavení jako standardní, skládají se ze dvou propojených dvoulůžkových pokojů (v každém pokoji je mini chladnička a TV), koupelna je společná pro oba propojené pokoje.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bohatého bufetu, tříchodová večeře - polévka, hlavní jídlo (výběr ze 3 jídel z toho jedno vegetariánské), salátový bufet, dezert (moučník, ovoce nebo zmrzlina)

Služby

Hotel získává své klienty díky své poloze přímo u krásné oblázkové pláže, příjemnou rodinou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Hosté si mohou po večerech posedět na zahradě či podniknout výlet za zábavou do centra Vodice nebo do blízkého historického Šibeniku. Letovisko Vodice kromě široké možnosti sportovního i společenského (jsou tu tenisové areály či sportovní centra) vyžití nabízí možnost výletů na řeku Krka s nádhernými vodopády a na ostrovy Kornati. Vyhlášené jsou zde místní upravené cyklostezky.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 11 uživatelů
3,3Dobré
Hodnocení
3,3
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
22.4°C
Teplota vzduchu
21°C
8,4Skvělé
Apartmánový Dům Grubelič
Chorvatsko - Vodice
4,4Dobré
Rivijera Ville (Regina)
Chorvatsko - Vodice

Průvodce Chorvatsko

Počasí v Chorvatsku
Kontinentální a středozemní podnebí Chorvatska hovoří o jediném. Velice teplá léta a minimum srážek. Právě léto patří k nejvyhledávanějším termínům pro návštěvu Chorvatska. Počítat však musíte s tím, že teploty se zde pohybují kolem 35 °C až 38 °C. V červenci dokonce ještě více. Na druhou stranu, na
Více informací
Měna v Chorvatsku
Z pohledu tamní měny a placení na vás v Chorvatsku nečekají pravděpodobně žádná rizika.  Dostupnost bankomatů S nalezením bankomatu nebudete mít v Chorvatsku pravděpodobně žádný problém. Bankomaty jsou součástí nejenom větších měst, ale také těch menších a mnohdy na ně narazíte dokonce i na ve
Více informací
Cestovní doklady do Chorvatska
Díky tomu, že je Chorvatsko od 1. 1. 2023 součástí Schengenu, je tedy vstup bez hranic - tzn. bez kontrol a dokladů.  Pro jistotu u sebe ale vždy mějte na cestách svůj občanský průkaz. Pokud s sebou berete svého čtyřnohého miláčka, je třeba mít příslušné doklady, psa očkovaného a očipovanéh
Více informací