Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Bellevue Dominican Bay
Zobrazit volné termíny (0)
  • Bellevue Dominican Bay
  • Bellevue Dominican Bay
  • Bellevue Dominican Bay
  • Bellevue Dominican Bay
  • Bellevue Dominican Bay

Termíny

Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Bellevue Dominican Bay

Poloha hotelu

Hotel Bellevue Dominican Bay stojí kousek od pláže Boca Chica a úžasného města Santo Domingo. Nabízí řadu aktivit a komfortní ubytování včetně několika možnosti stravování. Hotel je obklopen nádhernou zahradou, kterou ocení zejména rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou jak milovníci klidné dovolené, tak i aktivní sportovci.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, 2 bary u bazénů, bar na pláži, bufetová restaurace, 2 a la carte restaurace, snack bar, směnárna, obchod se suvenýry, casino. Za poplatek internetový koutek, wifi, lékařská služba (24hod. denně), směnárna.

Ubytování

K dispozici jsou standardní dvoulůžkové pokoje s manželským dvoulůžkem nebo dvěmi samostatnými lůžky o šířce cca 1,35m, která může sdílet ještě jedna další osoba, jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, klimatizací a kabelovou TV. Trezor za poplatek.

Stravování

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, snack během dne a noční občerstvení od 23 do 03h. Po předchozí rezervaci možnost jednou za pobyt večeře v některé tématické a la carte resturaci (italská nebo karibská).

Služby

Tým animátorů pro hosty připravuje sportovní animační programy a večer se mohou těšit na estrády a představení v hotelovém amfiteátru. Milovníci tance a současné hudby rádi navštíví zdejší diskotéku. Děti si užijí spoustu zábavy v miniklubu, kde na ně čekají různé soutěže a spousta nových kamarádů. V okolí hotelu je několik restaurací a barů, kde můžete posedět a užít si místní atmosféru.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 59 uživatelů
3,7Dobré
Hodnocení
3,7
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek