Luxury Bahia Principe Fantasia - Dominikánská republika, Punta Cana | cKlub.cz
Luxury Bahia Principe Fantasia
Zobrazit volné termíny (0)

Luxury Bahia Principe Fantasia

Termíny

O hotelu Luxury Bahia Principe Fantasia

Poloha hotelu

Luxury Bahia Principe Fantasia je součástí komplexu Bahia Principe skládajícího se ze čtyř hotelů, se nachází cca 30 minut od letiště v Punta Caně. Od listopadu 2016 bude nově hotelová část Esmeralda pouze pro dospělé a nově vybudovaná část Fantasia bude pro rodiny s dětmi.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 8 barů, 2 bary v části Bavaro, snack v části Bavaro, 6 jacuzzi, bazén, nákupní promenáda Pueblo Principe. Klienti mohou využívat všechny služby celého komplexu kromě bufetových restaurací.

Ubytování

Pokoje typu junior suite vybavené lůžky s nebesy mají koupelnu s příslušenstvím, hydromasážní vanou a sprchovým koutem, pohovku, klimatizaci, stropní ventilátor, fén, satelitní plazmovou TV, telefon, trezor, žehlící set, kávovar, denně doplňovaný minibar, balkón nebo terasu. Wi-fi za poplatek.

Stravování

Program all inclusive 24 hodin denně zahrnuje rovněž večeře v a la carte restauracích (včetně areálu Bahia Principe Punta Cana a Bávaro) po předchozí rezervaci. Ze sportovních aktivit je k dispozici volejbal, tenis, šipky, fotbal, stolní tenis, aerobik. Dle dostupnosti katamaran 1h., šnorchlování 1h., kajaky 1h., úvodní lekce do potápění v bazénu, klub pro teenagery, dětský klub a dětský bazén, mini diskotéka, mini golf, dětský vodní park se skluzavkami a fontánou.

Služby

Wellness nabízí různé druhy masáží, zábaly, terapie. Zábavné animační programy v průběhu dne i večera. Hosté využívají veškerých služeb hotelové části Grand Bahia Principe Punta Cana / Bávaro.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,5Skvělé
Sunscape Bavaro Beach Punta Cana
Dominikánská republika - Punta Cana
6,6Dobré
Be Live Experience Hamaca Beach
Dominikánská republika - Punta Cana