Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Garden Court Sandton City
Zobrazit volné termíny (0)

Garden Court Sandton City

Termíny

O hotelu Garden Court Sandton City

Poloha hotelu

Garden Court Sandton City se nachází v blízkosti nákupních center na náměstí Nelsona Mandely. Je propojený s Kongresovým centrem Sandton a nabízí venkovní bazén, posilovnu a terasu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, výtah, sejf a směnárna. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Klimatizované pokoje v hotelu Garden Court Sandton City jsou zařízené v teplých barvách a poskytují moderní vybavení, jako je satelitní TV s plochou obrazovkou, psací stůl a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Ve všech prostorách hotelu je dostupné Wi-Fi. Prvních 350 MB je každý den zdarma a poté se účtují poplatky.

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat nocleh se snídaní a polopenzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře. V restauraci hotelu Garden Court se podávají vydatné pokrmy mezinárodní kuchyně připravené ze sezónních surovin. Na místě si také můžete zajít do neformálního baru s nabídkou osvěžujících nápojů a lehkého občerstvení.

Služby

Hosté hotelu Court Sandton City se mohou projít po zahradě nebo relaxovat na lehátku u venkovního bazénu. Součástí hotelu jsou i špičkově vybavené zasedací místnosti. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek