Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Aha Simon's Town Quayside Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

Aha Simon's Town Quayside Hotel

Termíny

O hotelu Aha Simon's Town Quayside Hotel

Poloha hotelu

Aha Simon's Town Quayside Hotel a konferenční centrum se těší skvělé poloze u False Bay a je obklopen majestátními horami Simons Kloof a nabízí skvělé ubytování ve fantastické lokalitě.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, jídelna, bar, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Simon's Town Quayside Hotel nabízí velké, klimatizované, komfortně zařízené pokoje s vlastním balkonem, který nabízí úchvatný výhled na záliv. Všechny pokoje mají sprchy. Quayside Hotel umožňuje hostům vychutnat si konferenci, exkluzivní nakupování a stolování, aniž by opustili hotel.

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Můžete si odpočinout a užít si nádherného východu slunce ze soukromí svého pokoje nebo se vydat na oblíbenou pláž Boulder, která je domovem kolonie afrických tučňáků, která je kousek pěšky. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek