Last minute dovolená - Slevy až -60 %

The Cellars-Hohenort Hotel
Zobrazit volné termíny (0)

The Cellars-Hohenort Hotel

Termíny

O hotelu The Cellars-Hohenort Hotel

Poloha hotelu

Hotel The Cellars-Hohenort se nachází v historickém údolí Constantia na svazích Stolové hory a nabízí luxusní pokoje s výhledem na své světoznámé zahrady a vinice. K vybavení patří 2 oceněné restaurace a 2 bazény. Botanická zahrada Kirstenbosch je vzdálena asi 4 km a do centra Kapského centra se dostanete autem za 15 minut.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, šatna, hotelový sejf a směnárna. Díky WiFi ve společných prostorách se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, snídaňový salónek a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Elegantní pokoje The Cellars-Hohenort jsou jedinečně vyzdobeny uměleckými díly jihoafrických umělců. Všechny pokoje mají klimatizaci, posezení, TV, DVD přehrávač a nabízejí výhled na Stolovou horu nebo upravené zahrady.

Stravování

Lze objednat nocleh se snídaní. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla. Objekt nabízí také speciální nabídky stravování.

Služby

Wellness Spa má holistický přístup jak k zdraví, tak i kráse a nabízí parní lázeň, obličejové a masážní místnosti a pokoje pro manikúru a pedikúru. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek