Last minute dovolená - Slevy až -60 %

The Twelve Apostles Hotel & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

The Twelve Apostles Hotel & Spa

  • The Twelve Apostles Hotel & Spa

Termíny

O hotelu The Twelve Apostles Hotel & Spa

Poloha hotelu

The Twelve Apostles & Spa hotel má výhled na pohoří Dvanáct apoštolů a poskytuje bezplatné transfery do Camps Bay a V & A Waterfront. Nabízí oceněné Sanctuary Spa s skalními bazény.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří stupní hala s recepcí, která je otevřena 24 hodin, výtah, kterým lze vyjet do většiny poschodí. V hotelu je hotelový sejf a směnárna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V objektu se nachází restaurace, jídelna, kavárna a bar. Jsou zde i různé obchody. Je tady také hezká zahrada.

Ubytování

Hosté se mohou uvolnit v jednom z prostorných pokojů hotelu Twelve Apostles. Každý pokoj je vyzdoben jemnými barvami a je vybaven moderním zařízením, jako je DVD přehrávač a přístup k filmové knihovně.

Stravování

Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla. Objekt nabízí také drobné občerstvení. Restaurace Azure s panoramatickým venkovním umístěním nabízí pokrmy domácí pokrmy a mezinárodní kuchyni připravené s nejlepšími organickými přísadami.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Na místě je k dispozici bezplatné soukromé parkoviště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek