Tabaiba Princess - Kanárské ostrovy, Gran Canaria | cKlub.cz
Tabaiba Princess
Zobrazit volné termíny (0)

Termíny

Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Tabaiba Princess

Poloha hotelu

Turistické letovisko se nachází v jižní části ostrova Gran Canaria, který je třetím největším ostrovem Kanárských ostrovů. Nákupní centrum a množství restaurací a barů leží asi 3 kilometry od hotelu.

Vybavení hotelu

Součástí hotelu, který nabízí ubytování ve více jak 430 pokojích, je vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denně. V hotelu se dále nachází dvě restaurace a dva bary. V areálu jsou rovněž čtyři venkovní bazény s terasou, na které jsou lehátka volně k použití. Ve veřejných prostorách je WiFi připojení za poplatek.

Ubytování

Ubytování je nabízené v komfortně zařízených dvoulůžkových pokojích, které jsou klimatizované. Součástí pokoje je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici televizor se satelitními programy, za poplatek je rovněž minibar a trezor. Na každém pokoji se nachází balkon či terasa s příjemným výhledem na bazén nebo do zahrady.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 9:00 do 24:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Služby

V hotelu jsou pořádány pravidelné animační a večerní programy. Dále mají hosté možnost navštívit posilovnu, využít lekci aerobiku nebo si zahrát kulečník, golf či tenis. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén, mini klub a dětské hřiště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 8 uživatelů
4,4Dobré
Hodnocení
4,4
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,6Skvělé
Vistaflor Bungalows
Kanárské ostrovy - Gran Canaria
8,6Skvělé
Oasis Maspalomas
Kanárské ostrovy - Gran Canaria