Meliá Tamarindos - Kanárské ostrovy, Gran Canaria | cKlub.cz
Meliá Tamarindos
Zobrazit volné termíny (0)

Termíny

Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Meliá Tamarindos

Poloha hotelu

Hotel se nachází na jižním pobřeží, 25 km od letiště, v klidné části letoviska San Augustín. Centrum je vzdáleno 500 m od hotelu. Hotel Meriá Tamarindos je zahrnut v Royal Clubu. Splňuje představy nejnáročnějších klientů.

Vybavení hotelu

Komfortně vybavený hotel s prostornou recepcí, subtropickou zahradou, 320 pokoji, 7 konferenčními sály, několika restauracemi a bary. Přímo v hotelu se nachází největší kasino ostrova Gran Canaria. V rozlehlé zahradě najdete 2 bazény (jeden z nich v zimních měsících vyhřívaný) se sladkou vodou, dětské brouzdaliště se sladkou vodou, bazénový bar, který přechází částečně do vody a sluneční terasu s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Standartní pokoj je vybaven klimatizací, rádiem, televizí se satelitními programy, 2 telefony, minibarem, trezorem, kompletně vybavenou koupelnou s vysoušečem vlasů, WC a terasou nebo balkonem s výhledem do vnitrozemí nebo na moře. Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a dítě. Pokoje junior suite jsou prostornější, obývací pokoj oddělen od ložnice dveřmi. Všechny pokoje jsou s výhledem na moře. Maximální obsazenost - 2 dospělé osoby a 2 děti.

Stravování

Polopenze je podávána formou velmi bohatých švédských stolů v hotelové restauraci. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Služby

Posilovna, minigolf, hřiště na míčové hry, tenisový kurt, squash, možnost hry nebo výuky golfu na šesti golfových hřištích na ostrově za výhodné ceny. Relaxační centrum SPA (sauna, masáže, parní lázeň, jacuzzi, lázeňská a kosmetická ošetření, reiki atd.)

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 52 uživatelů
4,5Dobré
Hodnocení
4,5
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,6Skvělé
Mogan Princess
Kanárské ostrovy - Gran Canaria
8,9Skvělé
Europalace
Kanárské ostrovy - Gran Canaria