Mur Hotel Neptuno - Kanárské ostrovy, Gran Canaria | cKlub.cz
Mur Hotel Neptuno
Zobrazit volné termíny (0)

Termíny

O hotelu Mur Hotel Neptuno

Poloha hotelu

Neptuno je hotel určený pouze pro dospělé a najdete jej v letovisku Playa del Inglés, hned vedle nákupního centra Yumbo. Hotel má venkovní bazén, lázně a zdarma zajišťuje kyvadlovou dopravu na 900 metrů vzdálenou pláž. Přibližně 3 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště Maspalomas.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace, bary, kosmetický salon, masáže, sauna, společenská místnost (max 100 osob), služby prádelny. V hotelové zahradě je bazén (v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Všechny pokoje jsou klimatizované a jejich součástí je bezplatné Wi-Fi, satelitní TV, zařízený balkon i koupelna s fénem.

Stravování

Snídaně, obědy i večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci. Program all inclusive zahrnuje plnou penzi, lehké občerstvení, nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby během celého dne.

Služby

Lázeňská část hotelu zahrnuje saunu, tureckou lázeň a posilovnu. Bazén hotelu Neptuno je od října do dubna vyhřívaný a v baru se několikrát do týdne konají koncerty. Recepce hotelu je nepřetržitě otevřená a k dispozici jsou i turistické informace. Nechybí ani půjčovna aut a hotelové parkoviště lze využívat zdarma. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,6Skvělé
Vistaflor Bungalows
Kanárské ostrovy - Gran Canaria
8,6Skvělé
Oasis Maspalomas
Kanárské ostrovy - Gran Canaria