Servatur Terrazamar Sun Suite - Kanárské ostrovy, Gran Canaria | cKlub.cz
Servatur Terrazamar Sun Suite
Zobrazit volné termíny (0)

Servatur Terrazamar Sun Suite

Termíny

O hotelu Servatur Terrazamar Sun Suite

Poloha hotelu

Tento velký a dobře vybavený bytový komplex Servatur Terrazamar se nachází v letovisku Puerto Rico na jihu ostrova Gran Canaria - je ideálním místem pro strávení zábavné dovolené na slunci. Terrazamar Sun Suite je postavený podél údolí, má terasy na různých úrovních, které nabízejí skvělé výhledy do údolí a na Atlantický oceán. Můžete relaxovat nebo se opalovat se na velké soukromé terase, která je součástí vašeho apartmánu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, výtah, počítačový terminál (za poplatek), Wi-Fi připojení v celém hotelu (za poplatek), restaurace, bary, konferenční místnost (až 120 osob), prádelna (za poplatek), malý obchod, půjčovna aut, garáž. Na slunečních terasách o celkové rozloze 1 400 m2 jsou 2 bazény pro dospělé a bazén pro děti (všechny v zimních měsících vyhřívané), lehátka, slunečníky a dětské hřiště.

Ubytování

K dispozici je 306 apartmánů (9 vybavených pro tělesně postižené). Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Do vybavení patří telefon, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), televize se satelitními programy, stropní ventilátor, koupelna s WC, vysoušečem vlasů a elektrickým ohřívačem vody.

Stravování

Apartmány jsou uzpůsobeny k samostatnému vaření. Je možné objednat snídaně a večeře.

Služby

Pro hosty je připravován denní animační program u bazénu a ve večerních hodinách show a živá hudba v Piano baru. Zaplavat si můžete ve velkém bazénu nebo odpočívat na pohodlných lehátkách. V komplexu si můžete zahrát tenis. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,3Skvělé
Parquemar
Kanárské ostrovy - Gran Canaria
4,8Dobré
Servatur Green Beach
Kanárské ostrovy - Gran Canaria