Tisalaya Park - Kanárské ostrovy, Gran Canaria | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Tisalaya Park

Poloha hotelu

Moderní apartmánový komplex Tisalaya Park se nachází uprostřed rozlehlé tropické zahrady, 1 km od zábavního parku Holiday World a 10 minut jízdy od pláže Maspalomas. Na recepci je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu na recepci, restaurace, bar, masáže, sauna, prádelna, půjčovna aut. V tropické zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Všechny apartmány v komplexu mají terasu s působivým výhledem na bazén nebo do zahrady. Nechybí ani kuchyně, kde si můžete uvařit vlastní jídla.

Stravování

Snídaně jsou formou švédských stolů a večeře à la carte v hotelové restauraci. Od 01. 05. 2018 jsou apartmány nabízeny bez možnosti stravy. Apartmány jsou uzpůsobeny k vlastnímu vaření.

Služby

Můžete zde strávit příjemný den na pláži nebo u jednoho z místních venkovních bazénů nepravidelného tvaru. U bazénu je k dispozici bar s občerstvujícími nápoji. Nechybí ani dětský bazén. Relaxovat můžete také v sauně. Komplex zahrnuje à la carte restauraci zaměřenou na typické pokrmy španělské kuchyně.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 10 uživatelů
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
3,7Dobré
Cura Marina
Kanárské ostrovy - Gran Canaria