Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Marylanza Suites & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

Marylanza Suites & Spa

Termíny

Vybavení hotelu
Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Vnitřní bazén Vnější bazén Klimatizace Dětské hřiště Tenis Golf
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 22 km Vzdálenost od letiště 800 m Vzdálenost od pláže Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Marylanza Suites & Spa

Poloha hotelu

Aparthotel se nachází na největším ostrově Kanárských ostrovů - Tenerife. Oblast Playa de Las Americas leží v jižní části ostrova. Mezinárodní letiště je vzdálené asi 22 kilometrů od hotelu.

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z několika dvoupatrových budov a nabízí ubytování ve více jako 210 apartmánů. Součástí aparthotelu je vstupní hala s recepcí, která je pro hosty k dispozici 24 hodin denně. V areálu se dále nachází restaurace, bar, minimarket a internetový koutek. U hotelu je rovněž venkovní bazén, u kterého je terasa na slunění s lehátky a slunečníky. Rodiny s dětmi uvítají dětský bazén.

Ubytování

Ubytování je nabízené v apartmánech, které jsou klimatizované. Součástí každého apartmánu je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici ložnici, plně vybavenou kuchyni a obývací pokoj. U každého apartmánu je terasa. Hosté mají možnost využít televizor se satelitními programy a internetové připojení za poplatek. U každého apartmánu je rovněž terasa.

Stravování

Program polopenze zahrnuje snídaně a večeře, které jsou podávány v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Služby

Hosté mohou přímo v areálu navštívit wellness a fitness centrum, dále je připravena bohatá nabídka masáží a různých terapií. Dále je k dispozici tenisový kurt, squash nebo kulečník. Vedle komplexu je rovněž golfové hřiště.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,9Skvělé
Puerto Palace
Kanárské ostrovy - Tenerife
7,5Dobré
El Duque
Kanárské ostrovy - Tenerife