Smartline Protaras - Kypr, Protaras | cKlub.cz
Papouis Protaras (Ex. Smartline)
Zobrazit volné termíny (0)

Papouis Protaras (Ex. Smartline)

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Papouis Protaras (Ex. Smartline)

Poloha hotelu

Smartline Protara stojí 2 km od centra obce Protaras v letovisku Pernera a v docházkové vzdálenosti od pláže a všech místních zařízení. Nabízí venkovní bazén, tenisový kurt a Wi-Fi ve všech prostorách zdarma. Na letiště Larnaca dojedete za 45 minut a na zastávku autobusu do centra města je to 200 metrů. Smartline Protaras nabízí bezplatné soukromé parkoviště.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, výtah. V zahradě bazén, dětské brouzdaliště, terasa na slunění, lehátka a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci, bar.

Ubytování

K dispozici jsou jednoduše zařízené pokoje se satelitní TV, klimatizací, lednicí, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a většinu z nich s balkonem a panoramatickým výhledem na pobřeží a Středozemní moře.

Stravování

Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, nocleh se snídaní, polopenze a plná penze.

Služby

Hosté si mohou zahrát squash nebo si dopřát relaxační masáž. Smartline Protaras nabízí také dobře vybavenou posilovnu, saunu, hernu se stolním tenisem a kulečníkem a dětský koutek. Každý den se můžete těšit na zábavný program a 2-3 krát týdně na živou hudbu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 5 uživatelů
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
17.8°C
Teplota vzduchu
12°C
4,6Dobré
Antigoni
Nejbližší termín:17. 8. 2023 - 24. 8. 2023
27 590 Kč
Kypr - Protaras
4,5Dobré
Cavo Maris
Nejbližší termín:31. 3. 2023 - 14. 4. 2023
27 379 Kč
Kypr - Protaras

Průvodce Kypr

Počasí na Kypru
Počasí na Kypru je spojeno s vyšším letními teplotami, které panují především od května do října. Průměrné teploty v tomto období jsou kolem 26 °C až 32 °C. Maxima mohou přesahovat dokonce i 41 °C, a to především ve vnitrozemí. V létě počítejte s tím, že se setkáte v minimem srážek a větším suchem.
Více informací
Vízum na Kypr 2023 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Kypru nemusíte ohledně cestovních dokladů řešit žádné složitosti. Postačí vám jeden z těchto dokladů – cestovní pas nebo občanský průkaz. Důležití je pouze to, aby byly platné v době, kdy se nacházíte na Kypru. Speciálním cestovním dokladem se musí prokázat také děti do 15 let, takže na
Více informací
Očkování na Kypr
Cesta na Kypr nevyžaduje žádné očkování. Jak povinné, tak ani doporučené, protože v zemi je dobrá hygienická úroveň, která odpovídá standardům evropských států. Je však pravdou, že očkování proti tetanu se dnes po světě považuje za naprosto běžné. Zdravotní rizika na Kypru Při cestování po Kyp
Více informací