Pia Bella Hotel

Termíny

Vybavení hotelu
Animační programy Dětský bazén Bar Fitness Vnitřní bazén Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Klimatizace Vnější bazén Wifi zdarma
Umístění hotelu
Teplota moře 36 km Vzdálenost od letiště Teplota vzduchu 1000 m Vzdálenost od centra města 5 km Vzdálenost od pláže

O hotelu Pia Bella Hotel

Poloha hotelu

Pia Bella Hotel stojí v záviděníhodné pozici těsně u centra Kyrenie a jejího malebného přístavu s mnoha obchůdky, bary a restauracemi. Hotel obklopuje nádherná zahrada a zdejší personál se může pochlubit vysokou profesionalitou a standardem servisu.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 2 venkovní bazény s dětskou sekcí, bazénovým barem, cafe Bella,vnitřní a venkovní restauraci. Pro hromadné akce a kongresy je možné využít sály.

Ubytování

Všech144 pokojů je pěkně a účelně vybavených v kategoriích standart, superior, deluxe,junior suit a dále propojené pokoje. Pokoje jsou vybavené individuální klimatizací, satelitní TV, minibarem za poplatek, trezorem za poplatek, koupelnou s WC a fénem, telefonem. Za poplatek hifi připojení na internet.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, veškeré nápoje jsou za poplatek.

Služby

Hosté mohou využít venkovní bazén s dětskou sekcí, masáže, stolní tenis, mini fotbal, biliard, fotbal, kasino, živá hudba.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.2°C
Teplota vzduchu
22°C
7,6Dobré
Mountain View
Kypr - Severní Kypr
4,2Dobré
Oscar Resort
Kypr - Severní Kypr

Průvodce Kypr

Počasí na Kypru
Počasí na Kypru je spojeno s vyšším letními teplotami, které panují především od května do října. Průměrné teploty v tomto období jsou kolem 26 °C až 32 °C. Maxima mohou přesahovat dokonce i 41 °C, a to především ve vnitrozemí. V létě počítejte s tím, že se setkáte v minimem srážek a větším suchem.
Více informací
Vízum na Kypr 2021 - jaké doklady potřebuji
Při cestě do Kypru nemusíte ohledně cestovních dokladů řešit žádné složitosti. Postačí vám jeden z těchto dokladů – cestovní pas nebo občanský průkaz. Důležití je pouze to, aby byly platné v době, kdy se nacházíte na Kypru. Speciálním cestovním dokladem se musí prokázat také děti do 15 let, takže na
Více informací
Očkování na Kypr
Cesta na Kypr nevyžaduje žádné očkování. Jak povinné, tak ani doporučené, protože v zemi je dobrá hygienická úroveň, která odpovídá standardům evropských států. Je však pravdou, že očkování proti tetanu se dnes po světě považuje za naprosto běžné. Zdravotní rizika na Kypru Při cestování po Kyp
Více informací