Mapa hotelu Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden - Nizozemí, Amsterdam | cKlub.cz
Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden
Zobrazit volné termíny (0)

Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden

  • Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden
  • Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden
  • Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden
  • Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden
  • Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden

Termíny

Vybavení hotelu
Klimatizace
Umístění hotelu
Doba letu z Prahy: %1 h Teplota vzduchu Teplota moře 0 m Vzdálenost od centra města

O hotelu Eden Hotel Amsterdam - Hampshire Eden

Poloha hotelu

Eden Hotel Amsterdam se nachází v centru města, hned za rohem od slavného Rembrandtova náměstí a 10 minut jízdy tramvají od hlavního nádraží. Nabízí pokoje v teplých barvách a Wi-Fi zdarma. Letiště Schiphol je ve vzdálenosti 22 km.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří bezplatné WiFi připojení na internet ve veřejných prostorách, domovník, zajištění vstupenek, prádelna a čistírna, prostor pro pořádání setkání a banketů, bezpečné boxy, vybavení pro tělesně postižené, výtah, úschovna zavazadel, půjčovna, čištění bot, domácí zvířata nejsou povolena, placené parkování v blízkosti.

Ubytování

Od roku 1977 hotel postupně rozšiřuje počet budov, které pak propojuje. Proto je v něm řada chodeb a žádné pokoje nejsou stejné. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami. Některé poskytují výhled na typické kanály, zvedací mosty a projíždějící lodě.

Stravování

Součástí hotelu je francouzská brasserie FLO, která podává kvalitní pokrmy, každodenní večeře a od pondělí do pátku také obědy. V hotelu se servírují i bohaté snídaně s vynikajícím chlebem, croissanty, různými pomazánkami a čerstvým ovocem.

Služby

Hotel zajišťuje prodej vstupenek, takže prohlídky města začínají už na jeho prahu. Hotel je vzdálený 20 minut chůze od proslulého muzea Rijksmuseum a Van Goghova muzea a 400 metrů od Židovského historického muzea. Při příjezdu jsou hosté vřele přivítáni na recepci, kde vám ochotně pomohou se zajištěním výletů a půjčením jízdních kol.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek