Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Banyan Tree Seychelles
Zobrazit volné termíny (0)

Banyan Tree Seychelles

  • Banyan Tree Seychelles
  • Banyan Tree Seychelles
  • Banyan Tree Seychelles
  • Banyan Tree Seychelles
  • Banyan Tree Seychelles
  • Banyan Tree Seychelles

Termíny

O hotelu Banyan Tree Seychelles

Poloha hotelu

Rezort Banyan Tree Seychelles je situován v zálivu Intendance na jihozápadním pobřeží ostrova Mahé a nabízí prostorné vily s vlastním bazénem, přímý přístup na pláž, wellness centrum, posilovnu a tenisový kurt.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří recepce, 3 restaurace, 2 bary, lázně, masáže, fitness centrum, bazén, vysokorychlostní internet, prádelna a čistírna, obchod se suvenýry, směnárna. K hotelu dále patří hotelová kaple, která je hojně využívána ke svatebním obřadům a bohoslužbám.

Ubytování

Banyan Tree Seychelles poskytuje ubytování v tradičních seychelských vilách s luxusním moderním interiérem, klimatizací, výhledem na Indický oceán a satelitní TV.

Stravování

Součástí rezortu je také několik restaurací. V restauraci Saffron se podávají thajské pokrmy a jihovýchodní asijské speciality. Do restaurace La Varangue můžete zajít na lehké občerstvení nebo pizzu.

Služby

V Banyan Tree Spa budete mít možnost uvolnit se pod rukama zkušených terapeutů, kteří používají metody postavené na nejstarších asijských tradicích sahajících i několik století zpátky. V okolí je nesčíslně fantastických ostrovů a ostrůvků, které jen čekají na prozkoumání. K dispozici je bazén a posilovna, vodní sporty jsou závislé na ročním období a mořských podmínkách.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.4°C
Teplota vzduchu
26°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,1Skvělé
Hotel Le Chateau Lambousa
Kypr - Severní Kypr

Průvodce Seychely

Počasí na Seychelách
Seychely se pyšní tropickým klimatem s vyššími teplotami a minimálními dešťovými srážkami. A to především v letním období, kdy toho z nebe moc nespadne. Průměrné teploty od května do listopadu jsou mezi 29 °C až 31 °C. Pokud byste na Seychely vyrazili v opačné části roku, počítejte s častějšími dešť
Více informací
Vízum na Seychely 2024 - jaké doklady potřebuji
Jako první si pro návštěvu Seychel připravte cestovní pas. Pohlídejte si jeho platnost, která by měla být pochopitelně delší nežli plánovaný čas strávený na ostrovech. Nezapomínejte ani na to, že platné cestovní doklady budou potřebovat i děti do 15 let. Bezvízový styk Pokud jde o vízum na Sey
Více informací
Očkování na Seychely
V rámci dovolené na Seychelách nemusíte řešit žádné povinné očkování. Pouze za předpokladu, že do země přijíždíte z destinace s výskytem žluté zimnice. Pak byste proti takové nemoci museli být očkováni. V opačném případě lze volit pouze běžná doporučená očkování, jakými jsou například žloutenka typu
Více informací