Palace Downtown Dubai

Termíny

17. 3. 2021 - 28. 3. 2021
12 dní
72 010 Kč
25. 4. 2021 - 9. 5. 2021
15 dní
71 610 Kč
11. 8. 2021 - 15. 8. 2021
5 dní
39 230 Kč
12. 10. 2021 - 19. 10. 2021
8 dní
50 640 Kč

O hotelu Palace Downtown Dubai

Poloha hotelu

Palace Downtown se nachází v tradiční honosné rezidenci a poskytuje výhled na dubajskou fontánu a jezero v okolí mrakodrapu Burž Chalífa. V hotelu na vás čeká arabské wellness centrum a posilovna s osobním trenérem. Palace Downtown stojí 5 minut pěšky od obchodního střediska Dubai Mall a nákupního a zábavního centra Souk Al Bahar. Na vyžádání je zajištěna doprava z mezinárodního letiště Dubaj.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří 161 pokojů a 81 suite, 24hodinová recepce, bezpečnostní schránky, business centrum, konferenční prostory. V celém hotelu je přístup na internet. V hotelu si můžete vybrat ze 4 vynikajících restaurací s širokou nabídkou pokrmů, od argentinského masa až po thajské kari. V nádherných prostorách s celodenním provozem se podávají speciality středomoří a Blízkého východu formou bufetu. Dále je zde několik vnitřních i venkovních barů a kaváren. V nádherné zahradě je umístěn originální venkovní bazén lemovaný palmami a arabskými stany na odpočinek. The Palace Downtown nabízí také luxusní lázeňské centrum poskytující různá tělová i kosmetická ošetření. Hosté se mohou těšit také na hammam, monzunové sprchy, vířivku a parní místnosti. Nechybí zde samozřejmě fitness ani služby prádelny či čistírny. Na vyžádání Vám v hotelu zajistí vypůjčení auta.

Ubytování

Hotel Palace Downtown nabízí pokoje/apartmá zařízené v moderním blízkovýchodním stylu s balkonem a luxusní koupelnou. K vybavení patří interaktivní TV systém, DVD přehrávač a dostupné je i bezplatné Wi-Fi.

Stravování

Můžete si zde vybrat ze 4 vynikajících restaurací s širokou nabídkou pokrmů od argentinských steaků až po thajské kari. V restauracích s celodenním provozem se formou bufetu podávají speciality ze Středomoří a Středního východu.

Služby

K rekreačnímu zázemí hotelu Palace Downtown patří venkovní bazén lemovaný palmami a wellness s nabídkou kosmetických a tělových procedur. Dopřát si lze i hammam, monzunové sprchy, vířivku a parní saunu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
8,8Skvělé
Nassima Royal Hotel
Spojené arabské emiráty - Dubai
8,3Skvělé
Marco Polo Hotel
Spojené arabské emiráty - Dubai