Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

background

Ivato Airport - často kladené otázky

Průvodce letištěm Ivato International Airport. Jak se dostat na letiště? Jaký si objednat transfer z letiště?

Často kladené otázky

Jsou v daném městě ještě další letiště?
Ve městě Antananarivo se nachází pouze jediné letiště Ivato International Airport. Ve stejnojmenné provincii Antananarivo je však ještě letiště Tsiroanomandidy Airport.
Jsou v dané zemi ještě další letiště?
Madagaskar se může pochlubit několika komerčními letišti rozesetými po celém území. Patří mezi ně Ampampamena Airport, Ambatomainty Airport, Ambatondrazaka Airport, Analalava Airport, Ankavandra Airport, Antsirabato Airport, Antsalova Airport, Arrachart Airport, Ambalabe Airport, Belo sur Tsiribihina Airport, Besalampy Airport, Farafangana Airport, Fianarantsoa Airport, Amborovy Airport, Maintirano Airport, Mampikony Airport, Manakara Airport, Mananara Nord Airport, Mananjary Airport, Mandritsara Airport, Manja Airport, Maroantsetra Airport, Miandrivazo Airport, Morafenobe Airport, Morombe Airport, Morondava Airport, Fascene Airport, Port Bergé Airport, Sainte Marie Airport, Sambava Airport, Soalala Airport, Tambohorano Airport, Toamasina Airport, Tôlanaro Airport, Toliara Airport, Tsaratanana Airport a Vohemar Airport.
Jak daleko je letiště vzdálené od centra města?
Letiště Ivato International Airport je od hlavního města Madagaskaru Antananarivo vzdáleno asi 16 kilometrů.
Jaký je nejlepší způsob dopravy z letiště?
Ještě do nedávné doby z letiště do města jezdila pravidelná autobusová linka, ale podle neoficiálních zdrojů tomu už tak není. To znamená, že nejlepším způsobem dopravy z letiště Ivato International Airport do Antananarivo jsou místní taxi služby.
Jaké jsou možnosti salonků na letišti?
Na letišti Ivato International Airport se nachází tři speciální letištní salonky. Patří mezi ně Airport Lounge, Air France Lounge a Air Madagaskar Business Class Lounge nabízející nadstandardní služby.
Lze si půjčit auto přímo na letišti?
Ano, přímo na letišti Ivato International Airport můžete využít služeb několika světových autopůjčoven.
Jaké jsou možnosti občerstvení na letišti?
V prostředí letiště Ivato International Airport se nachází omezené množství restauračních zařízení. Je to například Restaurant Elabola a GUSTO. Na letišti je možné 24 hodin denně zakoupit libovolné potraviny a nápoje. Oblíbená kavárna se nachází jeden kilometr od letiště a jmenuje se Mo Café. Navštívit můžete i podnik Croc Farm, kde si dáte krokodýlí hamburger. Ten je situován asi osm kilometrů od letiště.
Jaké jsou zde k dispozici bankomaty?
Ano, na letišti Ivato International Airport se nachází bankomat, ze kterého můžete vybrat peníze.
Lze na letišti směnit peníze?
V prostředí letiště Ivato International Airport je jedna směnárna. Ta se nachází poblíž parkoviště.
Je možné přímo na letišti koupit lokální SIM kartu?
SIM kartu místního operátora budete muset s největší pravděpodobností pořídit až v hlavním městě Antananarivo.