Los Angeles International Airport - často kladené otázky | cKlub.cz

Los Angeles International Airport - často kladené otázky

Průvodce letištěm Los Angeles International Airport. Jak se dostat na letiště? Jaký si objednat transfer z letiště?

Často kladené otázky

Jsou v daném městě ještě další letiště?
Ano, kromě letiště Los Angeles International Airport se ve městě nachází ještě Letiště Los Angeles Century City.
Jsou v dané zemi ještě další letiště?
V Kalifornii jsou situována tři velká mezinárodní letiště Los Angeles International Airport, Ontario International Airport a John Wayne Airport. Kromě nákladního letiště San Bernardino International Airport jsou to ještě další menší letiště typu Hollywood Burbank Airport, Long Beach Airport, Brackett Field, Camarillo Airport, Chino Airport, El Monte Airport, Fullerton Municipal Airport, General William J. Fox Airfield, Hawthorne Municipal Airport, Oxnard Airport, Palmdale Regional Airport, Riverside Municipal Airport, Santa Monica Airport, Southern California Logistics Airport, Van Nuys Airport, Whiteman Airport, Zamperini Field a další.
Jak daleko je letiště vzdálené od centra města?
Letiště Los Angeles International Airport se nachází přibližně 26 kilometrů od centra města Los Angeles.
Jaký je nejlepší způsob dopravy z letiště?
Pro cestu z letiště Los Angeles International Airport do centra města a naopak, budete využívat především autobusových linek, ať už těch lokálních nebo speciálních v podobě autobusů Flyaway. Ty představují asi nejrychlejší způsob přepravy. Ta nejlevnější cesta může stát od 1,75 USD.
Jaké jsou možnosti salonků na letišti?
Na letišti Los Angeles International Airport lze využívat několika dostupných letištních salonků od různých společností. Je to Air Canada Maple Leaf Lounge, Akaska Lounge, Amarican Airlines, Admirals Club, Delta Sky Club, KAL Lounge, Qantas Club, United Club, USO Lounge a Virgin Atlantic Clubhouse.
Lze si půjčit auto přímo na letišti?
Přímo na letišti Los Angeles International Airport se nenachází žádné autopůjčovny. Ty jsou umístěny mimo terminály letiště. V těsné blízkosti najdete spoustu poskytovatelů těchto služeb. Od společností Alamo, přes Avi, Budget, až po Fox, Hertz a jiné.
Jaké jsou možnosti občerstvení na letišti?
V prostorách letiště Los Angeles International Airport se nachází spousta občerstvovacích zařízení. Patří mezi ně 7-Eleven, Cantina Laredo, Dunkin´ Donuts, Earl of Sandwich, Pinkberry, Planet Holywood, Starbucks, The Coffee Bean & Tea Leaf a WPizza by Wolfgang Puck.
Jaké jsou zde k dispozici bankomaty?
Po celém letišti je rozmístěno velké množství bankomatů, a to bankovní společnosti Bank of America. Jak v příletových, tak v odletových halách.
Lze na letišti směnit peníze?
Ano, na letišti Los Angeles International Airport jsou k dispozici směnárny International Currency Exchange a Ice Currency Services.
Je možné přímo na letišti koupit lokální SIM kartu?
Pro nákup SIM karty místního operátora zkuste navštívit obchod InMotion u letiště Los Angeles International Airport.