Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

background

Penang International Airport - často kladené otázky

Průvodce letištěm Penang International Airport. Jak se dostat na letiště? Jaký si objednat transfer z letiště?

Často kladené otázky

Jsou v daném městě ještě další letiště?
Na ostrově Penang se kromě mezinárodního letiště Penang International Airport nenachází žádné další civilní letiště. Pouze vojenské letiště RMAF Butterworth.
Jsou v dané zemi ještě další letiště?
Ostrov Penang je součástí federativní konstituční monarchie zvané Malajsie. Ta se skládá z několika dalších ostrovů, na nichž je spousta letišť. Z těch známějších lze jmenovat Sultan Azlan Shah Airport, Kerteh Airport, Sultan Ismail Petra Airport, Sultan Mahmud Airport, Sultan Haji Ahmad Shah Airport, Langkawi International Airport, Melaka International Airport, Pangkor Airport, Senai International Airport, Kuala Lumpur International Airport, Subang International Airport, Tioman Airport, Ba'kelalan Airport, Keningau Airport, Kuching International Airport, Kota Kinabalu International Airport, Labuan Airport, Limbang Airport, Long Banga Airport, Marudi Airport, Mukah Airport, Sandakan Airport, Sibu Airport, Tanjung Manis Airport a Tawau Airport.
Jak daleko je letiště vzdálené od centra města?
Letiště Penang International Airport se nachází 16 kilometrů od hlavního města ostrova, kterým je George Town.
Jaký je nejlepší způsob dopravy z letiště?
Z letiště Penang International Airport se do hlavního města dostanete nejlevněji za pomoci autobusové dopravy. Pravidelně sem jezdí tři linky. Dražší variantou jsou taxi služby, které jsou primárně pro ty, kdo dávají přednost rychlosti a komfortu.
Jaké jsou možnosti salonků na letišti?
V prostředí letiště Penang International Airport máte možnost využít služeb letištních salonků Plaza Premium Lounge. Na letišti se nachází také salonek Cathay Pacific Lounge přinášející řadu nadstandardních služeb.
Lze si půjčit auto přímo na letišti?
Na mezinárodním letišti Penang International Airport lze upotřebit několika autopůjčoven světového formátu. Mnohé z nich mají dokonce nepřetržitý provoz 24 hodin denně. Přímo z letiště tak můžete vyrazit za krásami ostrova v pronajatém voze.
Jaké jsou možnosti občerstvení na letišti?
Letiště Penang International Airport nabízí řadu restauračních zařízení, která lze využít v rámci občerstvení. Jmenovat lze například Pinang Kopitiam, McDonald's, KFC, Nasi Kandar Line Clear, Old Town White Coffee Restaurant, Serambi Cafe, Nooodles Corner, Smiles Cafe, Gemini Cafe @ Penang International Airport, The Morning After Cafe, Starbucks, Dunkin' Donuts a Ban Heang.
Jaké jsou zde k dispozici bankomaty?
Na letišti Penang International Airport máte možnost vybrat peníze z bankomatu. Například prostřednictvím bankomatu Maybank ATM a CIMB Bank ATM. Své služby zde poskytuje také HSBC Bank Berhard a RHB Bank.
Lze na letišti směnit peníze?
Letiště Penang International Airport disponuje směnárnou peněz, kterou prezentuje například CIMB Bureau de Change Penang International Airport.
Je možné přímo na letišti koupit lokální SIM kartu?
SIM kartu některého z tamních operátorů si můžete zakoupit hned po příletu. Využít k tomu můžete společností jako Tune Talk, Digi, U-Mobile nebo Hotlink.