Hotel Oaz - Albánie, Dürres | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
7,3
Ubytování
7,8
Strava
6
Okolí
7,7
Cena
7,3
Vybavení hotelu
Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Vnější bazén Klimatizace Bar
Umístění hotelu
25 km Vzdálenost od letiště 11 km Vzdálenost od centra města 10 m Vzdálenost od pláže

O hotelu Hotel Oaz

Poloha hotelu

Hotel Oaz stojí na klidném místě u soukromé písčité pláže. Místní autobusy do centra města Durrës zastavují 150 metrů od hotelu. Centrum města Durrës s archeologickými památkami je vzdáleno 11 km po státní silnici SH4 nebo 15 minut autobusem.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, trezor zdarma, bar, restaurace, venkovní bazén se sladkou vodou, lehátka zdarma, bar u bazénu, dětské hřiště. WiFi ve společných prostorách zdarma. Bezplatné parkoviště.

Ubytování

Hotel Oaz nabízí příjemné ubytování hotelového typu v jedno, dvou a třílůžkových pokojích, s TV/SAT, klimatizací a soc. zařízením. Některé pokoje jsou podkrovní.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze dvou menu, k večeři se podává voda. V elegantní hotelové restauraci můžete ochutnat pokrmy italské, řecké a albánské kuchyně a v baru si vybrat z místních i mezinárodních nápojů.

Služby

Vydejte se na relaxační vycházku po promenádě u moře nebo využijte celou řadu zařízení pro vodní sporty, vzdálených od hotelu jen 100 metrů. Lze si pronajmout vodní lyže a šlapadla a k dispozici je i banánový člun a parasailing. Mnoha jazyky hovořící personál poskytuje turistické informace a v salonku je k dispozici Wi-Fi zdarma.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 32 uživatelů
7,3Dobré
Hodnocení
7,3
Ubytování
7,8
Strava
6
Okolí
7,7
Cena
7,3
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
25.4°C
Teplota vzduchu
24°C
4,3Dobré
Grint
Nejbližší termín:8. 8. 2022 - 18. 8. 2022
23 088 Kč
Albánie - Dürres
3,5Dobré
Horizont
Albánie - Dürres

Průvodce Albánie

Počasí v Albánii
Počasí v Albánii spadá do středomořského podnebí. Pro něj jsou charakteristická především teplá a suchá léta. Opakem toho jsou mírnější zimy, a to hlavně na pobřeží. Ve vnitrozemí už můžete narazit na sníh a teploty pod nulou. Zdrojem dešťových srážek bývá v létě teplý vítr Scirocco. Jestliže se těš
Více informací
Měna v Albánii
Pokud se budete při své cestě po Albánii pohybovat například na tržnicích a podobných místech, vždy si sebou vezměte dostatek hotovosti, protože tam s platební kartou jenom hodně stěží obstojíte. To samé se týká také restaurací, jejichž převážná většina neumožňuje platbu kartou. Dostupnost bankom
Více informací
Vízum do Albánie 2022 - jaké doklady potřebuji
Albánie sice není součástí Evropské unie, Česká republika s ní však má uzavřenou dohodu týkající se cestovních dokladů. Do země můžete vycestovat buď s platným cestovním pasem nebo jenom s platným občanským průkazem (s platností min. 3 měsíce od vstupu do země). To záleží pouze na vás. Uvědomit s
Více informací