Recenze a hodnocení hotelu Hotel New York - Albánie | cKlub.cz

Hotel New York

  • Hotel New York
  • Hotel New York

Termíny

O hotelu Hotel New York

Poloha hotelu

New York Hotel stojí u vlastní oblázkové pláže na pobřeží Jaderského moře, 5 km od centra Vlore. Dále nabízí venkovní bazén, zahradu s terasou a vířivku. Hotel je vzdálený 3 minuty chůze od místní autobusové zastávky a má vlastní bezplatné parkoviště. Na letiště Tirana lze dojet z Vlore asi za 2 hodiny.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří velký sezónní bazén, zahrada s výhledem na moře, dětským hřištěm a terasou. V celém objektu je k dispozici bezplatné WiFi. Recepce je přístupná 24 hodin. Dále je tu obchod se suvenýry, nápoji a občerstvením.

Ubytování

Hotel New York poskytuje ubytování v pokojích a apartmá s balkónem, odkud se otevírá výhled na moře nebo na horu Shushica. Všechny jsou klimatizované a vybavené satelitní LCD TV a minibarem. V celém hotelu lze zdarma využívat Wi-Fi.

Stravování

Dobrým začátkem dne je snídaně formou bufetu s místními specialitami a mezinárodními teplými a studenými předměty. Na oběd a večeři je restaurace s čerstvými mořskými plody, pizzerie u bazénu.

Služby

Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná). Domácí zvířata nejsou povolena. Delší procházkou po pláži se dostanete do centra k archeologickému muzeu, kde můžete obdivovat velkou sbírku nálezů, které dokládají bohatou historii města. Několikakilometrová pláž je lemována bary i restauracemi s tradiční albánskou kuchyní.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
23°C
Teplota vzduchu
22°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,1Skvělé
Hotel Le Chateau Lambousa
Kypr - Severní Kypr

Průvodce Albánie

Počasí v Albánii
Počasí v Albánii spadá do středomořského podnebí. Pro něj jsou charakteristická především teplá a suchá léta. Opakem toho jsou mírnější zimy, a to hlavně na pobřeží. Ve vnitrozemí už můžete narazit na sníh a teploty pod nulou. Zdrojem dešťových srážek bývá v létě teplý vítr Scirocco. Jestliže se těš
Více informací
Měna v Albánii
Pokud se budete při své cestě po Albánii pohybovat například na tržnicích a podobných místech, vždy si sebou vezměte dostatek hotovosti, protože tam s platební kartou jenom hodně stěží obstojíte. To samé se týká také restaurací, jejichž převážná většina neumožňuje platbu kartou. Dostupnost bankom
Více informací
Vízum do Albánie 2023 - jaké doklady potřebuji
Albánie sice není součástí Evropské unie, Česká republika s ní však má uzavřenou dohodu týkající se cestovních dokladů. Do země můžete vycestovat buď s platným cestovním pasem nebo jenom s platným občanským průkazem (s platností min. 3 měsíce od vstupu do země). To záleží pouze na vás. Uvědomit s
Více informací