Melia Nassau

Termíny

Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
Vybavení hotelu
Golf Vnější bazén Klimatizace Fitness Bar
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 0 m Vzdálenost od pláže Teplota moře

O hotelu Melia Nassau

Poloha hotelu

Meliá Nassau Beach je úchvatný karibský ostrovní rezort, který nabízí 3 vyhřívané venkovní bazény, z nichž 1 je pro děti, a dále fitness centrum, 7 restaurací a 4 bary. Rezort je vzdálený 10 km od centra města Nassau a 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Lynden Pindling.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 3 restaurace a bary, 3 bazény, fitness centrum, plážové sporty, 2 tenisové kurty, wellness, dětský klub, konferenční místnost 690 osob.

Ubytování

Pokoje jsou světlé a klimatizované a mají malé posezení, TV s 32palcovou plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Některé pokoje mají výhled na bazény a ty umístěné v přízemí mají přímý přístup přes patio. K pohodlí přispívají trezor a kávovar na pokoji.

Stravování

Snídaně formou bufetu, all inclusive. Na místě je k dispozici celá řada možností stravování včetně 7 restaurací, ve kterých se podává mexická, italská, asijská a španělská kuchyně. V rezortu Meliá Nassau Beach najdete také rozsáhlé banketové prostory a steakhouse. Můžete si zde užít různé aktivity, show a živou hudbu.

Služby

Na přepážce s turistickými informacemi vám pomohou zařídit aktivity, jako je šnorchlování, plavání, rybaření a prohlídky památek. Čas můžete trávit v kterémkoli ze 3 vyhřívaných venkovních bazénů s vodopády a 2 hydromasážními zónami. Bazény jsou zasazené do zahrady a situované u moře. K dispozici je bazén pro dospělé, dětský bazén a bazén pro rodiny.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 0 uživatelů
0Dobré
Hodnocení
0
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
30.1°C
Teplota vzduchu
28°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,9Skvělé
Sentido Bilyana Beach
Nejbližší termín:24. 8. 2020 - 31. 8. 2020
19 596 Kč
Bulharsko - Nesebar

Průvodce Bahamy

Počasí na Bahamách
Tropické počasí je Bahamám celkem vlastní. Za ideální je považována především zimní sezóna, která probíhá od prosince do května. V této době jsou průměrné teploty kolem 26 °C až 29 °C. Přiměřené klima souvisí i s absencí jakýchkoliv dešťových srážek. Ty přichází hlavně přes léto od května do listopa
Více informací
Vízum na Bahamy 2020 - jaké doklady potřebuji
Na Bahamy si sebou musíte přibalit cestovní doklady, a to se týká také osob mladších 15 let. To znamená, že vaší povinností je cestovní pas s minimální platností alespoň šest měsíců. A jak je to s vízem na Bahamy? Potřebuji turistické vízum? Jestliže se na Bahamy vydáváte jako turisté, pak bud
Více informací
Očkování na Bahamy
Bahamy jsou v případě očkování poměrně benevolentní destinací. Jedinou výjimkou je situace, kdy přicestujete ze země s výskytem žluté zimnice. Pak by po vás imigrační úředníci mohli požadovat mezinárodní očkovací průkaz s tímto potvrzením. Jinak jde vesměs jen o doporučená očkování, mezi která patří
Více informací