Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Cooee Bali Reef Resort
Zobrazit volné termíny (0)

Cooee Bali Reef Resort

Termíny

Hodnocení
9,5
Ubytování
9,8
Strava
9,7
Okolí
8,8
Cena
9,4
Vybavení hotelu
Minibar, Bar Vnější bazén Klimatizace Animační programy
Umístění hotelu
Teplota moře Teplota vzduchu Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Cooee Bali Reef Resort

Poloha hotelu

Příjemný menší hotel Bali Reef Resort v upravené zahradě se nachází přímo u pláže Tanjung Benoa. Nachází se v nejjižnějším cípu ostrovu na mysu Tanjung Benoa cca 25 min jízdy od letiště. Do hlavních nákupních center v Nusa Dua jezdí pravidelný shuttle bus.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma), připojení k internetu (za poplatek), Wi-Fi v recepci (zdarma), obchod se suvenýry.

Ubytování

K dispozici je 28 bungalovů typu Deluxe. Styl moderně vybavených bungalovů je inspirován tradiční balijskou architekturou a půvabem zdejší přírody. K vybavení patří klimatizace, satelitní TV, minibar, telefon, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou, balkon.

Stravování

Servírované snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci. V okolí hotelu možnost stravování v místních restauracích.

Služby

Hosté mohou využít masáže (za poplatek), turistickou kancelář s možností zprostředkování vodních sportů a výletů po okolí, jednou týdně animační programy.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 13 uživatelů
9,5Výjimečné
Hodnocení
9,5
Ubytování
9,8
Strava
9,7
Okolí
8,8
Cena
9,4
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.8°C
Teplota vzduchu
26.7°C
8,8Skvělé
Zoraida Park And Garden Resort
Španělsko - Costa de Almeria
8,1Skvělé
Hotel Le Chateau Lambousa
Kypr - Severní Kypr

Průvodce Bali

Počasí na Bali
Bali je tropickým ostrovem, který přináší celoročně vysoké teploty vzduchu i vody. Na Bali je třeba rozlišovat dvě základní období. Tím prvním je období sucha. To trvá zhruba od března do listopadu. Teploty jsou poměrně konstantní a v létě dosahují průměrně 31 °C na vzduchu a 28 °C ve vodě. Opakem t
Více informací
Měna na Bali
Pokud se rozhodujete mezi tím, zda si na Bali vzít americké dolary nebo eura, volte raději druhou zmíněnou variantu. A to proto, že eura vyměníte v mnohem výhodnějším kurzu a tato západní měna má daleko lepší zastoupení i v turistických letoviskách. S americkým dolarem je to tak, že s ním zaplatí
Více informací
Vízum na Bali 2024 - jaké doklady potřebuji
Základním dokladem při cestě na Bali je cestovní pas, jehož platnost musí být alespoň šest měsíců poté, kdy vstoupíte do této země. K bezproblémovému odbavení potřebujete i zpáteční letenky, popřípadě lodní lístek, pokud přicestujete po moři. Potřebuji vízum do země? Pokud se na Bali chystáte
Více informací