Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Puri Saron

  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron
  • Puri Saron

Termíny

Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Puri Saron

Poloha hotelu

Puri Saron Hotel Seminyak se nachází v Seminyaku na Bali, chvilku chůze od pláže Seminyak. Nabízí dobře vybavené ubytování, wellness centrum a nádherný venkovní bazén. Puri Saron Hotel Seminyak je vzdálený 25 minut jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai. Populární místa jako restaurace Ku De Ta nebo pláž Legian jsou od hotelu jen kousek jízdy.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří venkovní bazén, wellness, lobby, recepce, bar, bar v bazénu, restaurace, venkovní dětské hřiště, terasa, zahrada.

Ubytování

Pokoje jsou elegantně zařízené, světlé a vzdušné a mají vlastní balkon s výhledem do upravené hotelové zahrady. Standardem je také luxusní koupelna s vanou. Pro větší pohodlí hostů nechybí ani fén. Ve všech pokojích a společných prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

Stravování

Snídaně. Lze za příplatek: polopenze či plná penze. Hotel Seminyak provozuje restauraci Mawar Saron, která připravuje mezinárodní a indonéskou kuchyni. K dispozici je také pokojová služba.

Služby

Hosté se mohou osvěžit v bazénu s výhledem na zlaté písky pláže Seminyak nebo se projít po hotelové zahradě. V hotelu jsou i turistické informace se vstřícným personálem, který podá hostům informace o různých zajímavostech a možnostech jednodenních výletů.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 3 uživatelé
3,9Dobré
Hodnocení
3,9
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.8°C
Teplota vzduchu
26.7°C
3,6Dobré
Four Points By Sheraton Bali
Bali - Seminyak

Průvodce Bali

Počasí na Bali
Bali je tropickým ostrovem, který přináší celoročně vysoké teploty vzduchu i vody. Na Bali je třeba rozlišovat dvě základní období. Tím prvním je období sucha. To trvá zhruba od března do listopadu. Teploty jsou poměrně konstantní a v létě dosahují průměrně 31 °C na vzduchu a 28 °C ve vodě. Opakem t
Více informací
Měna na Bali
Pokud se rozhodujete mezi tím, zda si na Bali vzít americké dolary nebo eura, volte raději druhou zmíněnou variantu. A to proto, že eura vyměníte v mnohem výhodnějším kurzu a tato západní měna má daleko lepší zastoupení i v turistických letoviskách. S americkým dolarem je to tak, že s ním zaplatí
Více informací
Vízum na Bali 2024 - jaké doklady potřebuji
Základním dokladem při cestě na Bali je cestovní pas, jehož platnost musí být alespoň šest měsíců poté, kdy vstoupíte do této země. K bezproblémovému odbavení potřebujete i zpáteční letenky, popřípadě lodní lístek, pokud přicestujete po moři. Potřebuji vízum do země? Pokud se na Bali chystáte
Více informací