Last minute dovolená - Slevy až -60 %

The Payogan Villa Resort & Spa
Zobrazit volné termíny (0)

The Payogan Villa Resort & Spa

  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa
  • The Payogan Villa Resort & Spa

Termíny

Vybavení hotelu
Animační programy Vnější bazén Klimatizace Bar Dětský bazén
Umístění hotelu
42 km Vzdálenost od letiště 6 km Vzdálenost od centra města 22 km Vzdálenost od pláže Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu The Payogan Villa Resort & Spa

Poloha hotelu

The Payogan Villa Resort and Spa nabízí soukromé vily a venkovní bazén v zeleném prostředí a poskytuje výhled na údolí řeky Oos. K dispozici je bezplatná doprava do centra města Ubud. Payogan Villa Resort and Spa leží 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai. Za 15 minut dojedete do města Ubud a za 45 minut do oblasti Kintamani.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří restaurace, která nabízí místní a mezinárodní speciality a krásný výhled. Hotel má Spa, bazén s bazénovým barem, Lobby Lounge, připojení na internet, fitness centrum a knihovnu.

Ubytování

Prostorné vily v Payogan jsou postavené v balijském stylu a obklopují je tropické zahrady. Jsou vybaveny satelitní TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Velké, částečně venkovní koupelny mají zapuštěnou vanu a sprchu.

Stravování

Snídaně. Lesung Restaurant nabízí kulinářský zážitek s krásným výhledem na okolní krajinu. Podává místní a mezinárodní speciality, které si můžete objednat i na pokoj.

Služby

V hotelovém wellness centru si hosté mohou dopřát příjemné masáže a kosmetické procedury. Hotel poskytuje dostatek prostoru k meditaci na soukromých terasách nebo v tropických zahradách.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
26.8°C
Teplota vzduchu
26.7°C

Průvodce Bali

Počasí na Bali
Bali je tropickým ostrovem, který přináší celoročně vysoké teploty vzduchu i vody. Na Bali je třeba rozlišovat dvě základní období. Tím prvním je období sucha. To trvá zhruba od března do listopadu. Teploty jsou poměrně konstantní a v létě dosahují průměrně 31 °C na vzduchu a 28 °C ve vodě. Opakem t
Více informací
Měna na Bali
Pokud se rozhodujete mezi tím, zda si na Bali vzít americké dolary nebo eura, volte raději druhou zmíněnou variantu. A to proto, že eura vyměníte v mnohem výhodnějším kurzu a tato západní měna má daleko lepší zastoupení i v turistických letoviskách. S americkým dolarem je to tak, že s ním zaplatí
Více informací
Vízum na Bali 2024 - jaké doklady potřebuji
Základním dokladem při cestě na Bali je cestovní pas, jehož platnost musí být alespoň šest měsíců poté, kdy vstoupíte do této země. K bezproblémovému odbavení potřebujete i zpáteční letenky, popřípadě lodní lístek, pokud přicestujete po moři. Potřebuji vízum do země? Pokud se na Bali chystáte
Více informací