Mapa hotelu Turtle Beach By Elegant Hotels - Barbados, St. Lawrence Gap | cKlub.cz
Turtle Beach By Elegant Hotels
Zobrazit volné termíny (0)

Turtle Beach By Elegant Hotels

  • Turtle Beach By Elegant Hotels
  • Turtle Beach By Elegant Hotels
  • Turtle Beach By Elegant Hotels
  • Turtle Beach By Elegant Hotels

Termíny

Vybavení hotelu
Potápěčské centrum Minibar, Bar Vnější bazén Klimatizace Animační programy Půjčovna kol
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 0 m Vzdálenost od pláže Teplota moře

O hotelu Turtle Beach By Elegant Hotels

Poloha hotelu

Turtle Beach By Rex Resorts se nachází ve Scarborough, pouhých 8 km od centra města. Ubytování leží přibližně 20 minut jízdy autem od mezinárodního letiště Crown Point. Nedaleko rezortu je 9jamkové a 18jamkové golfové hřiště.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří 125 pokojů, všechny s výhledem na moře. Restaurace, 2 bary, bazén, bar u bazénu, jacuzzi, potápění, šnorchlování, vodní sporty, windsurfing, kajaky, rybaření, tenis, golf, animační programy, boutique, Wi-fi internet zdarma, kadeřník, dětský klub, hlídání dětí, půjčovna kol.

Ubytování

Moderní pokoje mají soukromý balkon s výhledem na oceán. Turtle Beach poskytuje pokoje zařízené ve světlých barvách s malým posezením. K dispozici je také TV a bezpečnostní schránka.

Stravování

V tradiční restauraci Kiskadee si mohou hosté vychutnat pokrmy formou bufetu a jídla dle a la carte menu. V restauraci Courlanders Deck s výhledem na pláž se podávají snídaně a obědy. Ve večerních hodinách můžete zajít na originální koktejly do Surf baru s přímým vstupem do vody nebo do baru Crusoe.

Služby

Hosté se mohou těšit na šnorchlování nebo jízdu na kajaku v Karibském moři. Mohou si zde vypůjčit jízdní kola a prozkoumat okolí ubytování a místní tropické zahrady. Na místě jsou bary u bazénu a pro hosty je připravené také potápění s přístrojem a rybaření na otevřeném moři.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
28.4°C
Teplota vzduchu
27°C

Průvodce Barbados

Počasí na Barbadosu
Na ostrově panuje tropické klima, které však mírní severovýchodní větry. Počasí je zde obecně teplé a slunečné, ani noci nebývají o mnoho chladnější. Období sucha zde trvá zhruba od prosince do května, kdy se teplota pohybuje přibližně mezi 21-28 °C. V období června až listopadu je teplota ještě o n
Více informací
Vízum na Barbados 2023 - jaké doklady potřebuji
Pokud plánujete turistický pobyt na Barbadosu v délce do 90 dní, nepotřebujete k pobytu žádné vízum. Postačí vám pouze platný cestovní doklad. Pokud cestujete do Barbadosu za účelem výdělku, obraťte se na zastupitelský úřad pro více informací ohledně vízové povinnosti. Při odletu ze země se platí od
Více informací
Očkování na Barbados
Pro vstup na území Barbadosu nepotřebujete žádná povinná očkování. Doporučit vám ale můžeme klasická cestovní očkování proti žloutence typu A i B nebo břišnímu tyfu. V zemi se vyskytuje přenašeč žluté zimnice, proto doporučujeme před odletem do země (nejméně 10 dní předem) zvážit očkování. Pokud jst
Více informací