Nejoblíbenější first minute 2024 destinace se slevou až 50 %

Marina City Aparthotel
Zobrazit volné termíny (0)

Marina City Aparthotel

 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel
 • Marina City Aparthotel

Termíny

Vybavení hotelu
Klimatizace Vnější bazén Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Tenis Fitness Dětský bazén Kuchyňský kout
Umístění hotelu
150 m Vzdálenost od pláže 1000 m Vzdálenost od centra města 50 km Vzdálenost od letiště 02:10 Doba letu z Prahy

O hotelu Marina City Aparthotel

Poloha hotelu

Aparthotel Marina City se nachází hned vedle přístavu Balchik, kde kotví jachty, a nabízí volný vstup do posilovny a bazénu s lehátky. Ve vstupní hale lze zdarma využívat Wi-Fi. Hotel Marina City zajišťuje na vyžádání dopravu na/z mezinárodní letiště Varna.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s obsluhou, salón krásy, noční klub, Wi-Fi, kadeřnictví, obchod se suvenýry, venkovní bazén, dětský bazén.

Ubytování

Studia a apartmány mají individuálně ovládanou klimatizaci, bezplatný kabelový internet, trezor, satelitní TV a kuchyň nebo kuchyňský kout.

Stravování

Bez stravování. Možnost snídaně formou bufetu. Panoramatická restaurace El Simpatico podává mořské plody a hosté mohou večeřet také v à la carte restauraci Hemingway. V hotelu je také originální italská restaurace.

Služby

Ubytování zajišťuje na vyžádání a za příplatek dopravu k majáku, golfovým hřištím BlackSea Rama a Thracian cliffs a nemocnici Tuzlata se specializací na rehabilitace. Na místě je posilovna, obchod s potravinami, 2 banky se směnárnou a parkoviště s nepřetržitým kamerovým systémem. Hosté se mohou těšit i na masáže.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
9.7°C
Teplota vzduchu
10°C
3,9Dobré
White Rock Castle
Bulharsko - Balčik

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2024 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací