Zeus - Bulharsko, Pomorie | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Zeus

Poloha hotelu

Hotel Zeus se nachází v historickém centru Pomorie, jen 5 minut pěšky od pláže. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech oblastech. Ubytování leží 15 minut pěšky od městského sanatoria, kde se léčí bahnem z nedalekého jezera Pomorie. Jezero je také přírodní rezervace, protože tudy vede migrační trasa ptáků z oblasti Via Pontica. Centrální náměstí a hlavní pěší ulice jsou vzdáleny do 200 metrů.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace s obsluhou, lobby bar, Wi-Fi v lobby a restauraci zdarma, trezor za poplatek, 2 sluneční terasy (lehátka a slunečníky zdarma).

Ubytování

Standardní pokoj: centrální klimatizace, TV se satelitním příjmem, minibar, Wi-Fi (zdarma), vlastní sociální zařízení (koupelna, WC), balkon.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu. Nedávno zrekonstruovaná elegantní hotelová restaurace podává jídla místní i mezinárodní kuchyně a k dispozici je také příjemný lobby bar, kam můžete zajít na drink.

Služby

Bezplatné Wi- Fi ve veřejných částech hotelu i na pokojích. Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná). Domácí zvířata nejsou povolena.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 27 uživatelů
3,8Dobré
Hodnocení
3,8
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
8.1°C
Teplota vzduchu
2°C
4,4Dobré
Manz Ii
Bulharsko - Pomorie
4,8Dobré
Coral
Bulharsko - Pomorie

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2023 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací