Diamond - Bulharsko, Primorsko | cKlub.cz

Termíny

Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0

O hotelu Diamond

Poloha hotelu

Hotel je situován na klidném místě v nové hotelové části Primorska, ve vzdálenosti přibližně 150 m od středu oblíbené severní pláže, na hlavní třídu je to zhruba 10 min. pěší chůze. V okolí se nachází množství restaurací a asi 200 m od hotelu je velká samoobsluha.

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici recepce se vstupní halou, výtah a lobby bar. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén se sladkou vodou.

Ubytování

Dvoulůžkové nebo třílůžkové pokoje s možností přistýlky nebo apartmány s oddělenými ložnicemi mají vlastní sociální zařízení (koupelna, WC) a jsou vybaveny klimatizací, televizorem, lednicí a balkonem.

Stravování

Hotel nabízí snídaně podávané formou bufetových stolů v hotelové restauraci. Hosté mohou využít bohaté nabídky místních specialit v celé řadě restaurací a taveren v blízkém centru letoviska.

Služby

Hosté mohou využít možnosti pronájmu trezoru na recepci. Hotel umožňuje bezdrátové připojení k internetu v prostorách lobby zdarma. Internetový koutek se poskytuje za poplatek.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

Hodnotilo 136 uživatelů
4,2Dobré
Hodnocení
4,2
Ubytování
0
Strava
0
Okolí
0
Cena
0
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
10°C
Teplota vzduchu
4°C
8,3Skvělé
Penzion Margarita
Bulharsko - Primorsko
7,7Dobré
Nadja
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2022 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací