Last minute dovolená - Slevy až -60 %

Penzion Ivajlo

  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo
  • Penzion Ivajlo

Termíny

Hodnocení
8,1
Ubytování
8,1
Strava
7,7
Okolí
8,1
Cena
8,5
Vybavení hotelu
Klidná lokalita Tobogány Dětský koutek Bar Wifi zdarma
Umístění hotelu
Teplota vzduchu 450 m Vzdálenost od pláže Teplota moře Doba letu z Prahy: %1 h

O hotelu Penzion Ivajlo

Poloha hotelu

Jednoduchý, avšak velice útulný a příjemně vybavený penzion Ivajlo leží na klidném místě v oblíbeném rybářském městečku Primorsko na bulharské riviéře. To je oblíbené pro své nádherné pláže s čistým mořem. Penzion s přátelskou atmosférou v sobě spojuje pohodlné ubytování a dobrou polohu nedaleko písečné pláže, restaurací, obchodů, dětského hřiště i dalšího vyžití.

Vybavení hotelu

K vybavení objektu patří vnitřní a stylová venkovní restaurace s grilem a menší dětský koutek. V restauraci je možnost WiFi připojení zdarma. Zadním traktem objekt navazuje na veřejný dětský park s pískovištěm, houpačkami atd.

Ubytování

K dispozici jsou dvoulůžkové, trojlůžkové nebo čtyřlůžkové pokoje s možností jedné nebo dvou přistýlek. Každý pokoj má svůj balkon. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, kabelovou televizí, varnou konvicí s příslušenstvím, balkonem a koupelnou se sprchou, umyvadlem a WC. Možnost 2-3 přistýlek.

Stravování

Snídaně formou švédských stolů jsou zahrnuty v ceně, možnost večeří (výběr z menu) ve vlastní restauraci za poplatek na místě.

Služby

V okolí jsou sportoviště a hřiště, hospůdky a kavárny, parky a zábavní atrakce. Na své si přijdou také děti. Pěkné letovisko Primorsko je oblíbeným turistickým cílem každého, kdo má v oblibě příjemnou domácí atmosféru, krásné pobřeží a zajímavou kulturu.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 62 uživatelů
8,1Skvělé
Hodnocení
8,1
Ubytování
8,1
Strava
7,7
Okolí
8,1
Cena
8,5
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
24.7°C
Teplota vzduchu
22°C
8,3Skvělé
Penzion Margarita
Bulharsko - Primorsko
7,7Dobré
Penzion Vanja
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2024 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací