Penzion Sim - Bulharsko, Primorsko | cKlub.cz
  • Penzion Sim
  • Penzion Sim
  • Penzion Sim
  • Penzion Sim
  • Penzion Sim

Termíny

Hodnocení
8,8
Ubytování
8,4
Strava
8,7
Okolí
8,9
Cena
9,3
Vybavení hotelu
Tenis Tobogány Fitness Wifi zdarma
Umístění hotelu
350 m Vzdálenost od pláže 55 km Vzdálenost od letiště 30 °C 21 °C 02:10 Doba letu z Prahy

O hotelu Penzion Sim

Poloha hotelu

Živý rodinný penzion je situován na velmi atraktivním místě nedaleko centra letoviska Primorsko, v blízkosti moderního vodního parku, jen 250 m od známé jižní pláže. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování (obchodní centrum, vodní park, restaurace, bary, diskotéky, tradiční trhy, sportoviště, půjčovny automobilů a motocyklů). Mezinárodní letiště Burgas je vzdáleno 50 km.

Vybavení hotelu

Moderní prázdninový penzion nabízí ubytování v nově zrekonstruované třípatrové budově s pěkným výhledem na letovisko. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, trezory a lobby barem, úschovna zavazadel, společenská místnost se satelitní TV, WiFi připojení (zdarma), stylová bulharská restaurace se zahrádkou a parkoviště.

Ubytování

Útulně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta), telefonem, satelitní TV, chladničkou a balkonem. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici zdarma.

Stravování

Bez stravy. Hosté se mohou stravovat v restauraci náležící k penzionu (chutná tradiční kuchyně) nebo využít služeb některé z mnoha restaurací či snack barů v okolí.

Služby

Oblíbený penzion si získává své hosty velmi příjemnou rodinnou atmosférou a polohou v blízkosti zábavních možností (aquapark, obchodní centrum, tenisové kurty, minigolf) i pláže. Hosté mohou ochutnat tradiční bulharskou pohostinnost ve stylové restauraci nebo navštívit některou z mnoha atrakcí, kterou nabízí letovisko Primorsko.

Zobrazit volné termíny
Napsat recenzi
Pomozte další uživatelům při výběru dovolené.
Chcete-li přidat komentář, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se.

Recenze na Invia

ínvia logo
Hodnotilo 19 uživatelů
8,8Skvělé
Hodnocení
8,8
Ubytování
8,4
Strava
8,7
Okolí
8,9
Cena
9,3
číst recenze na Invia.cz

Recenze cKlub uživatelů

Žádný výsledek
Teplota moře
10°C
Teplota vzduchu
4°C
8Skvělé
Hotel Vermona
Bulharsko - Primorsko
7,6Dobré
Julia
Bulharsko - Primorsko

Průvodce Bulharsko

Počasí v Bulharsku
Počasí v Bulharsku je spojeno s kontinentálním podnebím, které se vyznačuje horkým a suchým létem. Naopak zimy jsou vlhčí a chladnější. Pokud se chystáte na rekreační a odpočinkovou dovolenou do Bulharska, pak určitě vyjeďte v létě, kdy se teploty od června do září pohybují v průměru kolem 28 °C. Ve
Více informací
Měna v Bulharsku
Při cestě o Bulharska byste si měli ve spojení s penězi pohlídat jediné, a tím je výše valut, které dovezete do země. Pokud by jejich hodnota byla vyšší jak 8 000 BGL, nemine vás povinná deklarace. Zvýšené pozornosti dbejte také na to, abyste při placení nebo výměně peněz nedostávali poškozené či
Více informací
Vízum do Bulharska 2023 - jaké doklady potřebuji
Bulharsko je zemí Evropské unie, takže odpadá jakákoliv povinnost cestovat pouze s cestovním pasem. V tomto směru máte na výběr. Vzít si sebou musíte buď platný cestovní pas nebo platný občanský průkaz. Stačí jeden z nich. Ať už zvolíte jakýkoliv z těchto dokladů, jeho platnost musí být minimálně po
Více informací